Adres: ul. gen. Władysława Andersa 15, 41-200 Sosnowiec   Telefon: 500 488 966

           

Planujesz odbyć kurs ADR w Dąbrowie Górniczej? Zapraszamy do naszego ośrodka!

Zadzwoń: 500 488 966

biuro@adrtest.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: Miasta Kurs ADR Dąbrowa Górnicza

Kurs ADR Dąbrowa Górnicza

Chcesz odbyć kurs ADR w Dąbrowie Górniczej? W czym możemy Ci pomóc?

Zadzwoń do nas 500 488 966 i poznaj naszą ofertę! Oferujemy możliwość zyskania wiedzy i umiejętności nieodzownych przy przewozie materiałów niebezpiecznych. Zaufało nam wielu klientów i nie zawiedliśmy tego zaufania. Wszystkie oferowane przez nas szkolenia charakteryzują się doskonałą jakością oraz profesjonalizmem. Dbamy o satysfakcję naszych klientów. W naszym ośrodku znajdziesz kompetentną obsługę, przyjemną atmosferę i przemyślane rozwiązania przystosowane specjalnie pod Twoje preferencje, aby Twoje szkolenie ADR było łatwe oraz skuteczne.

Kursy doszkalające dla kierowców prowadzimy od lat!

Jeżeli interesujesz się szkoleniami zawodowymi dla kierowców, nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Wizją naszej firmy jest maksymalizowanie satysfakcji naszych klientów poprzez udzielanie usług najwyższej jakości w niezmiernie przystępnej cenie dzięki wykorzystywaniu oryginalnych rozwiązań organizacyjnych i technologicznych. Zazwyczaj zajmujemy się organizacją kursów zawodowych. Pasja z jaką działamy w tej branży sprawia, że nieprzerwanie szukamy oryginalnych rowiązań i wytyczamy sobie nowe cele. Nieprzerwane postępowania pozwoliły zorganizować instytucję będącą wzorem stabilności w branży edukacyjnej. Ta droga wymagała niezłomności, koncepcji oraz szczęścia do wszystkich, którzy solidarnie kształtowali i niezmiennie budują naszą markę. Uzyskane na przestrzeni lat mądrość i doświadczenie pozwoliły stworzyć podkład pod realizację wysoce zaawansowanych zamysłów. W ten sposób nieprzerwanie podnosimy zaufanie. Dzisiaj, jutro, zawsze.

Kurs ADR dla kierowców w Dąbrowie Górniczej

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego kontrahenta, co w połączeniu z przygotowaniem sprzętowym oraz organizacyjnym pozwala nam zrealizować każde zlecenie. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs ADR Dąbrowa Górnicza lub Kursy ADR Dąbrowa Górnicza niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) To nasza misja - chcemy być uczciwą, rzetelną i profesjonalną marką zaopatrującą swoich konsumentów artykuły oraz usługi najwyższej klasy, a podstawowymi wyznacznikami naszych działań są: jakość, umiejętności, standardy.

Czym się zajmuje nasza firma szkoleniowa w Dąbrowie Górniczej?

Szkolenie ADR i transport drogowy towarów niebezpiecznych podlega międzynarodowym przepisom i jest skrupulatnie przestrzegane. Większość krajów europejskich zatwierdziła Europejską Umowę dotyczącą Międzynarodowego Przewozu Drogowego Towarów Niebezpiecznych (ADR). Każdy kraj, który egzekwuje ADR, stosuje specjalne środki bezpieczeństwa przez niezależne ustawodawstwo krajowe. Celem ADR jest zagwarantowanie, że towary niebezpieczne (w tym odpady medyczne oraz pozostałe szkodliwe) przewożone drogą mogą swobodnie przestępować granice międzynarodowe, o ile produkty, pojazdy oraz transportowcy przestrzegają jej nakazów. ADR obowiązuje od 1968 r. i jest regulowany poprzez Europejską Komisję Gospodarczą Organizacji Narodów Zjednoczonych (EKG ONZ). Jest aktualizowany co 2 lata, aby uwzględnić postęp techniczny. Przewozem drogowym towarów niebezpiecznych jest każda operacja transportu drogowego wykonywana pojazdem po drogach publicznych, w tym czynności związane z załadunkiem, rozładunkiem, pakowaniem i napełnianiem. Różni uczestnicy związani z przewozem towarów niebezpiecznych, w tym nadawca, przewoźnik, kierowca, pakujący, ładujący, napełniający, rozładowujący, operator kontenera/cysterna, załoga pojazdu, odbiorca, doradca ds. bezpieczeństwa, organ kontrolny lub jakakolwiek inna osoba, która zwykle podlega odpowiednie przepisy ustawowe dotyczące transportu mają obowiązek być odpowiednio. Kierowcy prowadzący pojazd w celu przewozu towarów niebezpiecznych muszą posiadać ważne świadectwo przeszkolenia ADR. Aby uzyskać taki certyfikat, kierowcy muszą najpierw przejść zatwierdzony kurs podstawowy ADR i/lub specjalizacji kierowców cystern, a następnie pomyślnie zdać egzamin.
Jeżeli prowadzisz pojazd przewożący towary niebezpieczne, zgodnie z rozporządzeniem musisz posiadać zaświadczenie ADR. Przed styczniem 2007 r. dotyczyło to jedynie pojazdów powyżej 3,5 tony, jednak aktualnie musisz posiadać certyfikat ADR, jeżeli jedziesz samochodem ciężarowym, Fordem Transit lub przykładowo:

 • Cysterną drogową zawierającą materiały niebezpieczne.
 • Pojazdem holującym kontener-cysternę załadowany wszelakimi materiałami niebezpiecznymi
 • Pojazdem przewożącym towary niebezpieczne luzem
 • Pojazdem przewożącym materiały radioaktywne
 • Pojazdem przewożącym artykuły niebezpieczne w paczkachProwadzenie kursów z zakresu przewozu artykułów niebezpiecznych (ADR) zaczęliśmy z uwagi na długoletnie doświadczenie zawodowe naszych szkoleniowców. Oferujemy Państwu pełen zakres szkoleń - ADR kurs podstawowy, kurs na cysterny, ADR klasa 1 i klasa 7. Do naszego programu szkoleń wprowadzamy rozwiązania, które pozwolą uczestnikom lepiej poznać omawiane zagadnienia oraz przypomnieć te przedstawiane na innych kursach, a wykorzystywane w transporcie ładunków niebezpiecznych. Jeśli chcesz mieć gwarancję rzetelnego przygotowania do egzaminu i późniejszej pracy na stanowisku kierowcy ADR, oferta naszego ośrodka powstała z myślą o Tobie. Gwarantujemy wprawne przygotowanie do egzaminu i wysoką zdawalność.

Kompetentni oraz wykształceni trenerzy są powodem, dla którego jesteśmy jednym spośród najsolidniejszych dostawców szkoleń ADR na Śląsku. Oferujemy przejrzyste kursy szkoleniowe ADR, dzięki którym kierowcy zdobywają niezbędny dokument potrzebny do przewozu ładunków niebezpiecznych. Jako wiodący dostawca kursów ADR zapewniamy aktualne i rzetelne szkolenia przeprowadzane przez specjalistów z branży. Nasi szkoleniowcy systematycznie rozwijają swoje kwalifikacje. Dzięki temu możesz być pewny ich profesjonalizmu i fachowości. Swoją wiedzę czerpią z ponad 25-letniego doświadczenia w branży na stanowiskach od administrowania transportem. Kurs ADR powinien być objaśniający z równowagą teorii oraz praktyki. Aktualność jego zawartości jest na bieżąco kontrolowana i przekazywana przez zawodowego instruktora. Proponujemy szkolenia szyte na miarę, przystosowane do potrzeb Twojej firmy i osób szkolonych. Każdy kurs może być zaadaptowany do tych środków transportu, które są istotne dla Ciebie lub Twojego personelu. Oznacza to, że cała treść kursu jest odpowiednia, a czas nie jest marnowany na materiały, które nie mają zastosowania do ich potrzeb. Twoja wiedza i zrozumienie to nasza reputacja!

Postumentem na jakim stawiamy nasz cel jest etyka i najdoskonalsza jakość oferowanych usług. Dbamy naszych współpracowników, petentów, dostawców oraz ich potrzeby. Z respektem podejmujemy się każdego zlecenia, postępując zgodnie z założeniami umów. W kontaktach z naszymi klientami, wspólnikami i współpracownikami jesteśmy bezpośredni, rzetelni i zrozumiali. Mamy świadomość, iż plastyczność oraz swoboda dostrajania się do zmieniających się warunków – była, jest i będzie – naszym atutem. Pamiętając o tym, staramy się ten atut wykorzystywać realizując szablony konsolidacji z klientami oparte na ich faktycznych potrzebach i prawdziwych możliwościach. Naszą centralną zasadą jest zapewnienie naszym nabywcom dostępu do transparentnej informacji na temat kosztów dostarczanych przez nas usług. W dowolnej chwili możecie Państwo zażądać takich informacji drogą elektroniczną, za pośrednictwem wskazanego e-maila, albo telefonicznie podczas dyskusji z naszym konsultantem. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, przedstawiając: najatrakcyjniejsze, najbezpieczniejsze oraz najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu szanujemy Twój czas i portfel. Systematycznie pracujemy na Twoje zaufanie! Jeśli tym czego szukasz jest zaświadczenie ADR Dąbrowa Górnicza - Jesteśmy do Twojej dyspozycji: 500 488 966Czynne 8 - 16 od poniedziałku do piątku

Czym jest kurs ADR?

Kursy ADR są dla kierowców, którzy chcą zdobyć uprawnienia ADR:

 • po raz pierwszy
 • kierowców, których upoważnienia wygasły
 • kierowców, którzy przedłużają ich ważność, wg ustawy, przed upływem 5 lat od daty zdobycia certyfikatu

Kierowcy muszą odbyć szkolenie oraz zdać egzamin wielokrotnego wyboru, zanim zdobędą zaświadczenie ADR. Tutaj może pomóc uznana firma oferująca usługi szkoleniowe w zakresie transportu, taka jak my. Ogólnie rzecz biorąc, szkolenia ADR trwają zwykle cztery dni, a kurs obejmuje takie zagadnienia, jak sprężone gazy, łatwopalne ciecze, przedmioty żrące i substancje toksyczne.

Gdzie nas znajdziesz

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Dąbrowa Górnicza, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Mimo to stale podnosimy swoje kwalifikacje świadcząc usługi dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Niezależnie od tego, czy potrzebne Ci jest tylko zaświadczenie ADR, czy poszukujesz kursów doszkalających dla kierowców w Dąbrowie Górniczej - u nas pomożemy Ci ze wszystkim

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania - nie czekaj zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia

podstawowy kurs ADR Dąbrowa, kompletne szkolenie ADR Jaworzno, kurs specjalistyczny transport w cysternach Czeladź, podstawowy kurs ADR + cysterny Będzin, kurs materiały wybuchowe Olkusz, kurs materiały promieniotwórcze Mysłowice

FAQ

Najczęściej zadawane pytania. Co warto wiedzieć przed przystąpieniem do szkolenia.

Kto powinien odbyć kurs ADR?

Kurs ADR jest przeznaczony dla osób zajmujących się obsługą lub administracją towarów sklasyfikowanych jako niebezpieczne, a ponadto przewożących je pojazdami, na które są załadowane. Kursy ADR zapewniają kierowcom wiedzy, której potrzebują, aby zdawać sobie sprawę z niebezpieczeństw związanych z transportem towarów niebezpiecznych oraz jak chronić siebie i osoby wokół nich.

Jakie szkolenia ADR dla kierowców są wymagane w ramach ADR?

Zgodnie z Europejską Umową w sprawie ADR, kierowcy pojazdów ze zbiornikami i niektórymi częściami zbiorników oraz niektórzy kierowcy samochodów transportujących towary niebezpieczne w paczkach, muszą posiadać dodatkowe świadectwo zawodowe, czasami nazywane nieformalnie „Certyfikatem ADR”.

Czy kurs ADR jest obowiązkowy?

Wszyscy kierowcy pojazdów przewożących produkty niebezpieczne muszą ukończyć zatwierdzony podstawowy kurs ADR. Kursy wyposażają kierowców w informacje, dzięki którym:

 • Są świadomi zagrożeń powiązanych z przewozem materiałów niebezpiecznych
 • Są świadomi przepisów dotyczących towarów niebezpiecznych?
 • Potrafią podjąć kroki w celu obniżenia prawdopodobieństwa zajścia incydentu
 • Potrafią podjąć wszystkie potrzebne środki dla indywidualnego bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa publicznego i otoczenia
 • Mogą zmniejszyć skutki każdego wypadku, który się wydarzy
 • Rozumieją działania, które nal

Kurs ADR cena - ile może kosztować szkolenie?

Istnieje duże zapotrzebowanie na transportowców przeszkolonych w zakresie ADR, co może prowadzić do atrakcyjniejszych możliwości zatrudnienia, a ponadto wyższych zarobków. Kompletny kurs ADR będzie różnić się ceną w zależności od wybranego modułu. Kurs podstawowy ADR + specjalistyczny cysterna to koszt 800zł, zatem można go uznać za świetną inwestycję, a jeżeli zagwarantuje ci lepszą pracę, zwróci się sama.

Kto może dostać zaświadczenie ADR?

Zaświadczenie ADR dostaje osoba, która:

 • ukończyła 21 lat.
 • spełnia wymagania określone w przepisach prawa o ruchu drogowym oraz o transporcie drogowym w stosunku do kierowców wykonujących przewóz drogowy (prawo jazdy)
 • przeszła właściwy kurs ADR
 • uzyskała wynik pozytywny z egzaminu kończącego kurs ADR