Adres: ul. gen. Władysława Andersa 15, 41-200 Sosnowiec   Telefon: 500 488 966

           

Planujesz odbyć kurs ADR w Olkuszu? Zapraszamy do naszego ośrodka!

Zadzwoń: 500 488 966

biuro@adrtest.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: Miasta Kurs ADR Olkusz

Kurs ADR Olkusz

Planujesz odbyć kurs ADR? Pozwól, że Ci pomożemy.

Zadzwoń do nas 500 488 966 albo wyślij nam e-mail adr-sosnowiec@adrtest.pl i zapytaj o więcej! Oferujemy możliwość pozyskania kompetencji oraz umiejętności niezbędnych przy przewozie towarów niebezpiecznych. Zaufało nam wielu klientów i nie zawiedliśmy tego zaufania. Wszystkie oferowane przez nas usługi wyróżniają się znakomitą jakością i profesjonalizmem. Dbamy o satysfakcję naszych klientów. W naszym ośrodku znajdziesz profesjonalną obsługę, przyjemną atmosferę i przemyślane rozwiązania dostosowane specjalnie pod Twoje preferencje, aby Twój kurs ADR Olkusz był łatwy oraz owocny.

Kursy ADR w Olkuszu - zajmujemy się tym na codzień

Jeżeli interesujesz się organizacją szkoleń ADR dla kierowców, nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Na co dzień pracujemy nad organizacją kursów zawodowych. Długoletnie doświadczenie umożliwia nam funkcjonować produktywnie, co w tymże fachu jest przecież obligatoryjne. Pracownicy zbiorowo uznają swoją odpowiedzialność za przedstawienie klientom oraz partnerom jak najefektywniejszych rozwiązań. Koncentrujemy się na jakości, efektywności i sprawności. Bierzemy odpowiedzialność za nasze umowy i wspólne obowiązki. Wypracowane na przestrzeni lat roztropność i doświadczenie pozwoliły stworzyć fundament pod realizację niezwykle zaawansowanych planów. W ten sposób ciągle podnosimy zaufanie. Dzisiaj, jutro, zawsze.

Kursy ADR w Olkuszu

Celem naszej firmy jest zdobycie Państwa zaufania oraz zapewnienie Państwu komfortu korzystania z naszej oferty. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs ADR Olkusz lub Kursy ADR Olkusz niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) To nasza misja - chcemy być odpowiedzialną, rzetelną oraz profesjonalną marką dostarczającą dla swoich klientów produkty i usługi najwyższej jakości, a kluczowymi wyznacznikami naszych działań są: jakość, kwalifikacje, standardy.

Kurs ADR Olkusz - chcesz rozwijać kwalifikacje? Zapraszamy do nas!

Prowadzenie kursów z zakresu przewozu artykułów niebezpiecznych (ADR) rozpoczęliśmy ze wględu na długoletnie doświadczenie zawodowe naszych instruktorów. Proponujemy Państwu pełen zakres szkoleń - kurs ADR Olkusz (podstawowy), kurs na cysterny, ADR klasa 1 i klasa 7. Do naszego programu szkoleń wprowadzamy rozwiązania, które pozwalają partycypantom dokładnie zrozumieć omawiane zagadnienia oraz przypomnieć te prezentowane na innych kursach, a wykorzystywane w transporcie ładunków niebezpiecznych. Jeśli chcesz mieć gwarancję dokładnego przygotowania do egzaminu i późniejszej pracy na stanowisku kierowcy ADR, oferta naszego ośrodka powstała z myślą o Tobie. Gwarantujemy kompetentne przygotowanie do egzaminu i wysoką zdawalność.

Szkolenie ADR i transport drogowy towarów niebezpiecznych podlega międzynarodowym przepisom i jest ściśle egzekwowane. Większość krajów europejskich zatwierdziła Europejską Umowę dotyczącą Międzynarodowego Przewozu Drogowego Towarów Niebezpiecznych (ADR). Każdy kraj, który podtrzymuje ADR, stosuje wyznaczone środki bezpieczeństwa przez indywidualne ustawodawstwo krajowe. Zamiarem ADR jest zagwarantowanie, że towary niebezpieczne (w tym odpady medyczne i pozostałe szkodliwe) transportowane drogą mogą swobodnie przestępować granice międzynarodowe, o ile materiały, pojazdy i kierowcy przestrzegają jej przepisów. ADR funkcjonuje od 1968 r. i jest zarządzany poprzez Europejską Komisję Gospodarczą Organizacji Narodów Zjednoczonych (EKG ONZ). Jest modyfikowany co 2 lata, żeby uwzględnić rozwój technologiczny. Przewozem drogowym towarów niebezpiecznych jest każda operacja transportu drogowego wykonywana pojazdem po drogach publicznych, w tym czynności związane z załadunkiem, rozładunkiem, pakowaniem i napełnianiem. Różni uczestnicy związani z przewozem towarów niebezpiecznych, w tym nadawca, przewoźnik, kierowca, pakujący, ładujący, napełniający, rozładowujący, operator kontenera/cysterna, załoga pojazdu, odbiorca, doradca ds. bezpieczeństwa, organ kontrolny lub jakakolwiek inna osoba, która zwykle podlega odpowiednie przepisy ustawowe dotyczące transportu mają obowiązek być odpowiednio. Kierowcy prowadzący pojazd w celu przewozu towarów niebezpiecznych muszą posiadać ważne świadectwo przeszkolenia ADR. Aby uzyskać taki certyfikat, kierowcy muszą najpierw przejść zatwierdzony podstawowy kurs ADR Olkusz i/lub specjalizacji kierowców cystern, a następnie pomyślnie zdać egzamin.
Jeżeli prowadzisz pojazd dostarczający towary niebezpieczne, zgodnie z rozporządzeniem musisz mieć zaświadczenie ADR. Przed styczniem 2007 r. dotyczyło to jedynie pojazdów powyżej 3,5 tony, ale obecnie musisz mieć certyfikat ADR, gdy jedziesz samochodem ciężarowym, Fordem Transit albo przykładowo:

 • Cysterną drogową zawierającą materiały niebezpieczne.
 • Pojazdem holującym kontener-cysternę załadowany jakimikolwiek produktami niebezpiecznymi
 • Pojazdem przewożącym towary niebezpieczne luzem
 • Pojazdem transportującym materiały radioaktywne
 • Pojazdem przewożącym produkty niebezpieczne w paczkach


Kompetentni oraz doświadczeni instruktorzy są powodem, dla którego jesteśmy jednym spośród najskuteczniejszych dostarczycieli szkoleń ADR na Śląsku. Oferujemy zrozumiałe kursy szkoleniowe ADR, dzięki którym kierowcy otrzymują niezbędny atest potrzebny do transportu towarów niebezpiecznych. Jako wiodący dostawca kursów ADR zapewniamy aktualne i rzetelne szkolenia nadzorowane przez ekspertów z branży. Nasi szkoleniowcy nieustannie doskonalą swoje kompetencje. Dzięki temu możesz być pewny ich profesjonalizmu i wiedzy. Swoją wiedzę czerpią z ponad 25-letniego doświadczenia w branży na stanowiskach od rozporządzania transportem. Kurs ADR Olkusz powinien być dydaktyczny z równowagą teorii i praktyki. Aktualność jego zawartości jest na bieżąco kontrolowana i przekazywana przez kompetentnego szkoleniowca. Oferujemy szkolenia szyte na miarę, dostosowane do potrzeb Twojej firmy i ról szkolonych. Każdy kurs może być dobrany do tych środków transportu, które są istotne dla Ciebie lub Twojego personelu. Oznacza to, że cała treść kursu jest odpowiednia, a czas nie jest tracony na materiały, które nie mają zastosowania do ich potrzeb. Twoja wiedza i zrozumienie to nasza reputacja!

Czym jest kurs ADR Olkusz?

Kursy ADR są dla kierowców, którzy zamierzają uzyskać uprawnienia ADR:

 • po raz pierwszy
 • kierowców, których upoważnienia wygasły
 • kierowców, którzy przedłużają ich ważność, wg ustawy, przed upływem 5 lat od chwili otrzymania dokumentu

Kierowcy muszą przejść szkolenie oraz zdać egzamin wielokrotnego wyboru, zanim uzyskają zaświadczenie ADR. Tutaj może pomóc uznana firma świadcząca usługi szkoleniowe w zakresie transportu, taka jak my. Ogólnie rzecz biorąc, szkolenia ADR trwają zwykle cztery dni, a kurs obejmuje takie zagadnienia, jak sprężone gazy, łatwopalne ciecze, przedmioty żrące i substancje toksyczne.

Dlaczego my?

 • Naszym kluczem do sukcesu jest innowacyjność, ludzie z pasją i światowe podejście.
 • Indywidualne podejście do kursanta.
 • Wsparcie i doradztwo w realizacji oraz wyborze najlepszego typu kursu

Lokalizacja

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Olkusz, jak również całe województwo małopolskie, a także okolice. Mimo to stale podnosimy swoje kwalifikacje świadcząc usługi dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Niezależnie od tego, czy potrzebne Ci jest tylko zaświadczenie ADR, czy poszukujesz kursów doszkalających dla kierowców w Olkuszu - u nas pomożemy Ci ze wszystkim

Będzie nam miło, jeśli skontaktujesz się z nami w sprawie pytań, pochwał lub sugestii.

Ostatnio odbyte szkolenia

kurs specjalistyczny transport w cysternach Olkusz, podstawowy kurs ADR Mysłowice, podstawowy kurs ADR + cysterny Jaworzno, kompletne szkolenie ADR Będzin, kurs materiały promieniotwórcze Czeladź, kurs materiały wybuchowe Dąbrowa

FAQ

Najczęściej zadawane pytania. Co warto wiedzieć przed przystąpieniem do szkolenia.

Komu potrzebny jest kurs ADR Olkusz?

Kurs ADR jest dedykowany dla osób zajmujących się obsługą lub administracją towarów sklasyfikowanych jako niebezpieczne, a ponadto przewożących je pojazdami, na które są załadowane. Kursy ADR zapewniają kierowcom wiedzy, jakiej potrzebują, aby zdawać sobie sprawę z niebezpieczeństw związanych z transportem towarów niebezpiecznych i jak zabezpieczać siebie i osoby wokół nich.

Jakie kursy ADR dla kierowców są wymagane w ramach ADR?

Zgodnie z Europejską Umową w sprawie ADR, kierowcy pojazdów ze zbiornikami i niektórymi częściami zbiorników oraz poszczególni kierowcy samochodów transportujących materiały niebezpieczne w paczkach, muszą posiadać dodatkowe świadectwo zawodowe, czasami określane nieformalnie „Certyfikatem ADR”.

Czy kurs ADR jest obowiązkowy?

Wszyscy kierowcy samochodów transportujących produkty niebezpieczne muszą przejść zatwierdzony podstawowy kurs ADR. Kursy wyposażają kierowców w instrukcje, dzięki którym:

 • Są świadomi zagrożeń związanych z transportem towarów niebezpiecznych
 • Są świadomi przepisów dotyczących towarów niebezpiecznych?
 • Potrafią podjąć kroki w celu zminimalizowania prawdopodobieństwa wystąpienia wypadku
 • Potrafią podjąć wszystkie niezbędne środki dla własnego bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa społecznego i otoczenia
 • Mogą ograniczyć efekty każdego wypadku, który się wydarzy
 • Rozumieją działania, które nal

Kurs ADR cena - ile może kosztować szkolenie?

Istnieje duże zapotrzebowanie na transportowców przeszkolonych w obrębie ADR, co może prowadzić do ciekawszych możliwości zatrudnienia, a także większych dochodów. Kompletny kurs ADR będzie różnić się ceną w zależności od wybranego modułu. Kurs podstawowy ADR + specjalistyczny cysterna to koszt 800zł, zatem można go uznać za dobrą inwestycję, a jeśli zagwarantuje ci lepszą pracę, zwróci się sama.

Kto może zyskać zaświadczenie ADR?

Zaświadczenie ADR uzyskuje osoba, która:

 • ukończyła 21 lat.
 • spełnia kryteria sformułowane w przepisach prawa o ruchu drogowym i o transporcie drogowym w stosunku do kierowców wykonujących przewóz drogowy (prawo jazdy)
 • skończyła adekwatny kurs ADR
 • osiągnęła rezultat pozytywny z egzaminu kończącego kurs ADR