Adres: ul. gen. Władysława Andersa 15, 41-200 Sosnowiec   Telefon: 500 488 966

           

Planujesz odbyć kurs ADR w Będzinie? Zapraszamy do naszego ośrodka!

Zadzwoń: 500 488 966

biuro@adrtest.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: Miasta Kurs ADR Będzin

Kurs ADR Będzin

Potrzebujesz szkolenia ADR? Jesteśmy tu, żeby Ci pomóc.

Poznaj nasze rozwiązania! Zostaw nam parę podstawowych informacji dotyczących Twoich pragnień, a postaramy się dopasować naszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Zadzwoń, a Nasi doradcy załatwią wszystko za Ciebie! Jako firma usługowa świadczymy możliwość pozyskania kompetencji i umiejętności potrzebnych przy tranzycie artykułów niebezpiecznych. Zaufało nam wielu klientów i nie zawiedliśmy tego zaufania. Wszystkie świadczone przez nas szkolenia charakteryzują się doskonałą jakością i profesjonalizmem. Dbamy o satysfakcję naszych uczniów. W naszym ośrodku znajdziesz profesjonalną obsługę, przyjemną atmosferę i przemyślane rozwiązania dopasowane specjalnie pod Twoje preferencje, aby Twoje szkolenie ADR było lekkie oraz owocne.

Kursy ADR w Będzinie- - zajmujemy się tym na codzień

Jeżeli interesujesz się realizacją kursów ADR dla kierowców, nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Na co dzień zajmujemy się przeprowadzaniem szkoleń ADR. Planujemy nieprzerwanie rozbudowywać zdolności naszych podwładnych a także nasze usługi. Wiedząc, że środkiem do sukcesu marki są jej pracownicy przywiązujemy dużą wartość do zaangażowania, motywacji oraz innowacyjności. Nieustanne działania pozwoliły skonstruować firmę będącą wzorem stabilności w branży szkoleniowej. Ta metoda wymagała nieustępliwości, koncepcji oraz szczęścia do wszystkich, którzy kolektywnie konstruowali i ciągle tworzą naszą firmę. Zdobyte na przestrzeni lat wiedza i doświadczenie pozwoliły skonstruować podkład pod realizację znacznie zaawansowanych schematów. W ten sposób stale podnosimy zaufanie. Dzisiaj, jutro, zawsze.

Kursy i szkolenia ADR Będzin - oferta dla kierowców

Priorytetem naszej spółki jest zdobycie Państwa zaufania oraz zagwarantowanie Państwu komfortu korzystania z naszej oferty. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs ADR Będzin lub Kursy ADR Będzin niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) To nasza misja - chcemy być solidną, obowiązkową oraz doświadczoną marką zapewniającą dla swoich klientów materiały oraz usługi najwyższej klasy, a fundamentalnymi wyznacznikami naszych działań są: jakość, kwalifikacje, standardy.

Jeśli poszukujesz szkolenia ADR w Będzinie - zapraszamy do nas!

Szkolenie ADR i transport drogowy towarów niebezpiecznych podlega międzynarodowym przepisom i jest skrupulatnie egzekwowane. Większość krajów europejskich podpisała Europejską Umowę dotyczącą Międzynarodowego Przewozu Drogowego Towarów Niebezpiecznych (ADR). Każdy kraj, który respektuje ADR, implementuje określone środki bezpieczeństwa przez niezależne ustawodawstwo krajowe. Zamiarem ADR jest zagwarantowanie, że artykuły niebezpieczne (w tym odpady medyczne i inne niebezpieczne) transportowane drogą mogą bezproblemowo przestępować granice międzynarodowe, o ile artykuły, pojazdy i kierowcy przestrzegają jej przepisów. ADR funkcjonuje od 1968 r. i jest regulowany poprzez Europejską Komisję Gospodarczą Organizacji Narodów Zjednoczonych (EKG ONZ). Jest modyfikowany co 2 lata, aby uwzględnić rozwój technologiczny. Przewozem drogowym towarów niebezpiecznych jest każda operacja transportu drogowego wykonywana pojazdem po drogach publicznych, w tym czynności związane z załadunkiem, rozładunkiem, pakowaniem i napełnianiem. Różni uczestnicy związani z przewozem towarów niebezpiecznych, w tym nadawca, przewoźnik, kierowca, pakujący, ładujący, napełniający, rozładowujący, operator kontenera/cysterna, załoga pojazdu, odbiorca, doradca ds. bezpieczeństwa, organ kontrolny lub jakakolwiek inna osoba, która zwykle podlega odpowiednie przepisy ustawowe dotyczące transportu mają obowiązek być odpowiednio. Kierowcy prowadzący pojazd w celu przewozu towarów niebezpiecznych muszą posiadać ważne świadectwo przeszkolenia ADR. Aby uzyskać taki certyfikat, kierowcy muszą najpierw przejść zatwierdzony kurs podstawowy ADR i/lub specjalizacji kierowców cystern, a następnie pomyślnie zdać egzamin.
Jeśli prowadzisz pojazd dostarczający materiały niebezpieczne, zgodnie z prawem musisz mieć zaświadczenie ADR. Przed styczniem 2007 r. dotyczyło to jedynie pojazdów powyżej 3,5 tony, jednak aktualnie musisz dysponować certyfikatem ADR, jeśli jedziesz samochodem ciężarowym, Fordem Transit lub przykładowo:

 • Cysterną drogową zawierającą towary niebezpieczne.
 • Pojazdem holującym kontener-cysternę załadowany jakimikolwiek materiałami niebezpiecznymi
 • Pojazdem przemieszczającym towary niebezpieczne luzem
 • Pojazdem przewożącym materiały radioaktywne
 • Pojazdem przewożącym materiały niebezpieczne w paczkach

Prowadzenie kursów z zakresu transportu materiałów niebezpiecznych (ADR) rozpoczęliśmy ze wględu na długoletnie doświadczenie zawodowe naszych szkoleniowców. Oferujemy Państwu szeroki zakres szkoleń - ADR kurs podstawowy, kurs na cysterny, ADR klasa 1 i klasa 7. Do naszego planu szkoleń wprowadzamy rozwiązania, które pozwolą partycypantom dokładnie zrozumieć omawiane zagadnienia i przypomnieć te prezentowane na innych kursach, a wykorzystywane w przewozie towarów niebezpiecznych. Jeśli chcesz mieć gwarancję starannego przygotowania do egzaminu i późniejszej pracy na stanowisku kierowcy ADR, oferta naszego ośrodka powstała z myślą o Tobie. Gwarantujemy wprawne przygotowanie do egzaminu i wysoką zdawalność.

Profesjonalni oraz sprawdzeni instruktorzy są powodem, dla którego jesteśmy jednym z najsolidniejszych dostawców szkoleń ADR na Śląsku. Oferujemy zrozumiałe kursy szkoleniowe ADR, dzięki którym kierowcy zdobywają niezbędny atest nieodzowny do przewozu ładunków niebezpiecznych. Jako wiodący dostawca kursów ADR zapewniamy aktualne oraz fachowe szkolenia przeprowadzane przez ekspertów z branży. Nasi instruktorzy nieustannie doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu możesz być pewny ich profesjonalizmu i fachowości. Swoją wiedzę czerpią z ponad 25-letniego doświadczenia w branży na stanowiskach od nadzorowania transportem. Kurs ADR powinien być edukacyjny z równowagą teorii i praktyki. Aktualność jego zawartości jest na bieżąco sprawdzana oraz dostarczana przez kompetentnego instruktora. Oferujemy szkolenia szyte na miarę, przystosowane do potrzeb Twojej firmy i ról szkolonych. Każdy kurs może być zaadaptowany do tych środków transportu, które są istotne dla Ciebie albo Twojego zespołu. Oznacza to, że cała treść kursu jest odpowiednia, a czas nie jest marnowany na materiały, które nie mają zastosowania do ich potrzeb. Twoja wiedza i zrozumienie to nasza renoma!

Jak wygląda szkolenie ADR?

Kursy ADR są dla kierowców, którzy zamierzają uzyskać uprawnienia ADR:

 • po raz pierwszy
 • kierowców, których uprawnienia wygasły
 • kierowców, którzy przedłużają ich ważność, wg ustawy, przed upływem 5 lat od chwili uzyskania certyfikatu

Kierowcy muszą odbyć szkolenie i zdać egzamin wielokrotnego wyboru, zanim otrzymają zaświadczenie ADR. Tutaj może pomóc uznana firma świadcząca usługi szkoleniowe w zakresie transportu, taka jak my. Ogólnie rzecz biorąc, szkolenia ADR trwają zwykle cztery dni, a kurs obejmuje takie zapytania, jak sprężone gazy, łatwopalne ciecze, przedmioty żrące i substancje toksyczne.

Dlaczego my?

 • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, innowacyjność i światowe podejście.
 • Kursy szkoleniowe ADR prowadzone przez doświadczoną kadrę
 • Pomoc i doradztwo w realizacji oraz wyborze idealnego typu szkolenia

Gdzie działamy

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Będzin oraz okolice. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jedynie podstawowego kursu ADR w Będzinie, czy potrzebny Ci jest specjalistyczne szkolenie na transport w cysternach - u nas załatwisz wszystko od ręki

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

Ostatnio przeprowadzone szkolenia

kurs specjalistyczny transport w cysternach Czeladź, kurs materiały wybuchowe Jaworzno, kurs materiały promieniotwórcze Olkusz, podstawowy kurs ADR + cysterny Dąbrowa, podstawowy kurs ADR Będzin, kompletne szkolenie ADR Mysłowice

FAQ

Najczęściej zadawane pytania. Co warto wiedzieć przed przystąpieniem do szkolenia.

Kto powinien odbyć kurs ADR?

Kurs ADR jest dedykowany dla osób zajmujących się obsługą lub administracją produktów ocenionych jako niebezpieczne, a także przewożących je pojazdami, na które są załadowane. Kursy ADR dostarczają kierowcom wiedzy, której potrzebują, aby zdawać sobie sprawę z zagrożeń związanych z transportem materiałów niebezpiecznych oraz jak zabezpieczać siebie i osoby wokół nich.

Jakie kursy ADR są wymagane w ramach ADR?

Zgodnie z Europejską Umową w sprawie ADR, kierowcy pojazdów ze zbiornikami i niektórymi częściami zbiorników oraz niektórzy kierowcy samochodów przewożących towary niebezpieczne w paczkach, muszą posiadać specjalistyczne świadectwo zawodowe, czasami określane nieformalnie „Certyfikatem ADR”.

Czy kurs ADR jest obowiązkowy?

Wszyscy kierowcy pojazdów transportujących produkty niebezpieczne muszą odbyć zatwierdzony podstawowy kurs ADR. Kursy wyposażają kierowców w instrukcje, dzięki którym:

 • Są świadomi zagrożeń powiązanych z transportem towarów niebezpiecznych
 • Są świadomi przepisów dotyczących towarów niebezpiecznych?
 • Potrafią podjąć kroki w celu zminimalizowania prawdopodobieństwa wystąpienia incydentu
 • Potrafią podjąć wszelkie potrzebne środki dla własnego bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa społecznego i otoczenia
 • Mogą ograniczyć efekty każdego incydentu, który się wydarzy
 • Rozumieją działania, które nal

Kurs ADR cena - ile może kosztować szkolenie?

Istnieje duże zapotrzebowanie na kierowców przeszkolonych w zakresie ADR, co może prowadzić do atrakcyjniejszych możliwości zatrudnienia, a ponadto wyższych zarobków. Kompletny kurs ADR będzie różnić się ceną w zależności od dobranego modułu. Kurs podstawowy ADR + specjalistyczny cysterna to koszt 800zł, więc można go uznać za świetną inwestycję, a jeśli zagwarantuje ci lepszą pracę, zwróci się sama.

Kto może zyskać zaświadczenie ADR?

Zaświadczenie ADR dostaje osoba, która:

 • ukończyła 21 lat.
 • spełnia kryteria określone w przepisach prawa o ruchu drogowym oraz o transporcie drogowym w stosunku do kierowców wykonujących przewóz drogowy (prawo jazdy)
 • odbyła stosowny kurs ADR
 • uzyskała wynik pozytywny z egzaminu kończącego kurs ADR