Adres: ul. gen. Władysława Andersa 15, 41-200 Sosnowiec   Telefon: 500 488 966

           

Planujesz odbyć kurs ADR w Jaworznie? Zapraszamy do naszego ośrodka!

Zadzwoń: 500 488 966

biuro@adrtest.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: Miasta Kurs ADR Jaworzno

Kurs ADR Jaworzno

Szukasz firmy działającej w branży szkoleniowo-edukacyjnej w Jaworznie? Pozwól, że Ci pomożemy.

Nie zwlekaj, zadzwoń do nas 500 - 488 - 966 i zapytaj o szczegóły! Jako firma usługowa świadczymy szansę zyskania kompetencji oraz umiejętności nieodzownych przy tranzycie towarów niebezpiecznych. Zaufało nam wielu klientów i nie zawiedliśmy tego zaufania. Wszystkie świadczone przez nas kursy (w tym kurs ADR Jaworzno) charakteryzują się znakomitą jakością i profesjonalizmem. Dbamy o satysfakcję naszych uczniów. W naszym ośrodku znajdziesz doświadczoną obsługę, przyjemną atmosferę i przemyślane rozwiązania dopasowane specjalnie pod Twoje preferencje, aby Twoje szkolenie ADR było przyjemne oraz skuteczne.

Oferta kursów ADR naszej firmy - dlaczego warto?

Jeżeli interesujesz się realizacją kursów ADR dla kierowców samochodów ciężarowych, nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Trudnimy się organizacją kursów zawodowych. Zdobyte doświadczenie, zgłębienie branży edukacyjnej od A do Z, to gwarant jakości naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby podołać potrzebom naszych kontrahentów. Pracownicy kolektywnie przyznają swoją odpowiedzialność za zaprezentowanie konsumentom oraz partnerom jak najodpowiedniejszych wyjść. Koncentrujemy się na jakości, skuteczności i sprawności. Przyjmujemy odpowiedzialność za nasze deklaracje i wspólne obowiązki. Zdobyte na przestrzeni lat wiedza i doświadczenie pozwoliły stworzyć podkład pod realizację bardzo rozwiniętych schematów. W ten sposób stale budujemy zaufanie. Dzisiaj, jutro, zawsze.

Skontaktuj się teraz.
Tel: 500 488 966 Mail: szkolenia-adr@adrtest.pl
Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8tej do 16tej

Kursy ADR w Jaworznie

Celem naszej firmy jest zdobycie Państwa zaufania oraz zagwarantowanie Państwu komfortu korzystania z naszej oferty. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs ADR Jaworzno lub Kursy ADR Jaworzno niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) Naszym celem jest być liderem zmian! Pragniemy aby klienci dostawali od nas sposób rozwikłania swoich kłopotów oraz żeby propagowali te rozwiązania pozostałym. Dzięki temu rozwiniemy nasze kompetencje nie tylko w Jaworznie, ale i w całej Polsce. Realizując ten projekt, zmierzamy do objęcia pozycji prowadzącego dostarczyciela usług w edukacyjnej.

Jeśli poszukujesz takiego szkolenia jak kurs ADR - zapraszamy do nas!

Szkolenie ADR i transport drogowy towarów niebezpiecznych podlega międzynarodowym przepisom i jest ściśle respektowane. Większość krajów europejskich podpisała Europejską Umowę dotyczącą Międzynarodowego Przewozu Drogowego Towarów Niebezpiecznych (ADR). Każdy kraj, który podtrzymuje ADR, wdraża ustalone środki bezpieczeństwa poprzez własne ustawodawstwo krajowe. Zamiarem ADR jest zagwarantowanie, że artykuły niebezpieczne (w tym odpady medyczne oraz pozostałe szkodliwe) transportowane drogą mogą bezproblemowo przestępować granice międzynarodowe, o ile towary, pojazdy oraz kierowcy przestrzegają jej nakazów. ADR funkcjonuje od 1968 r. i jest regulowany przez Europejską Komisję Gospodarczą Organizacji Narodów Zjednoczonych (EKG ONZ). Jest odświeżany co 2 lata, żeby uwzględnić postęp technologiczny. Przewozem drogowym towarów niebezpiecznych jest każda operacja transportu drogowego wykonywana pojazdem po drogach publicznych, w tym czynności związane z załadunkiem, rozładunkiem, pakowaniem i napełnianiem. Różni uczestnicy związani z przewozem towarów niebezpiecznych, w tym nadawca, przewoźnik, kierowca, pakujący, ładujący, napełniający, rozładowujący, operator kontenera/cysterna, załoga pojazdu, odbiorca, doradca ds. bezpieczeństwa, organ kontrolny lub jakakolwiek inna osoba, która zwykle podlega odpowiednie przepisy ustawowe dotyczące transportu mają obowiązek być odpowiednio. Kierowcy prowadzący pojazd w celu przewozu towarów niebezpiecznych muszą posiadać ważne świadectwo przeszkolenia ADR. Aby uzyskać taki certyfikat, kierowcy muszą najpierw przejść zatwierdzony kurs podstawowy ADR i/lub specjalizacji kierowców cystern, a następnie pomyślnie zdać egzamin.
Jeśli prowadzisz pojazd transportujący materiały niebezpieczne, zgodnie z prawem musisz mieć zaświadczenie ADR. Przed styczniem 2007 r. dotyczyło to wyłącznie pojazdów powyżej 3,5 tony, jednak aktualnie musisz mieć certyfikat ADR, jeżeli kierujesz pojazdem ciężarowym, Fordem Transit albo przykładowo:

 • Cysterną drogową zawierającą artykuły niebezpieczne.
 • Pojazdem holującym kontener-cysternę załadowany jakimikolwiek produktami niebezpiecznymi
 • Pojazdem przemieszczającym towary niebezpieczne luzem
 • Pojazdem transportującym materiały radioaktywne
 • Pojazdem przewożącym artykuły niebezpieczne w paczkach

Kurs ADR Jaworzno - najlepsze szkolenia dla kierowców tylko w ADR Test!

Fachowi i doświadczeni trenerzy są powodem, dla którego jesteśmy jednym z najsolidniejszych dostarczycieli szkoleń ADR na Śląsku. Oferujemy przejrzyste kursy szkoleniowe ADR, - takie jak kurs ADR Jaworzno - dzięki którym kierowcy zdobywają niezbędny certyfikat obowiązkowy do przewozu materiałów niebezpiecznych. Jako wiodący dostawca kursów ADR zapewniamy aktualne oraz rzetelne szkolenia przeprowadzane przez specjalistów z branży. Nasi szkoleniowcy nieprzerwanie doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu możesz być pewny ich profesjonalizmu i wiedzy. Swoją wiedzę czerpią z ponad 25-letniego doświadczenia w branży na stanowiskach od zarządzania transportem. Kurs ADR powinien być dydaktyczny z równowagą teorii i praktyki. Aktualność jego zawartości jest na bieżąco sprawdzana oraz przekazywana przez profesjonalnego szkoleniowca. Świadczymy szkolenia szyte na miarę, dopasowane do potrzeb Twojej firmy i ról szkolonych. Każdy kurs może być dostosowany do tych środków transportu, które są kluczowe dla Ciebie lub Twojego zespołu. Oznacza to, że cała treść kursu jest odpowiednia, a czas nie jest marnowany na tematy, jakie nie mają wykorzystania do ich potrzeb. Twoja wiedza i zrozumienie to nasza reputacja!

Prowadzenie kursów z zakresu transportu ładunków niebezpiecznych (ADR) rozpoczęliśmy ze wględu na wieloletnie doświadczenie zawodowe naszych instruktorów. Oferujemy Państwu pełen zakres szkoleń - ADR kurs podstawowy, kurs na cysterny, ADR klasa 1 i klasa 7. Do naszego programu szkoleń wdrażamy rozwiązania, jakie pozwalają partycypantom lepiej poznać omawiane zagadnienia oraz przypomnieć te tłumaczone na innych kursach, a wykorzystywane w przewozie ładunków niebezpiecznych. Jeżeli chcesz mieć gwarancję solidnego przygotowania do egzaminu i późniejszej pracy na stanowisku kierowcy ADR, oferta naszego ośrodka powstała z myślą o Tobie. Zapewniamy profesjonalne przygotowanie do egzaminu i wysoką zdawalność.

Co to jest szkolenie ADR?

Kursy ADR są dla kierowców, którzy chcą zyskać upoważnienia ADR:

 • po raz pierwszy
 • kierowców, których upoważnienia wygasły
 • kierowców, którzy przedłużają ich ważność, wg ustawy, przed upływem 5 lat od daty otrzymania dokumentu

Kierowcy muszą ukończyć szkolenie i zdać egzamin wielokrotnego wyboru, zanim zdobędą zaświadczenie ADR. Tutaj może pomóc uznana firma świadcząca usługi szkoleniowe w zakresie transportu, taka jak my. Ogólnie rzecz biorąc, szkolenia ADR trwają średnio cztery dni, a kurs obejmuje takie zagadnienia, jak sprężone gazy, łatwopalne ciecze, przedmioty żrące i substancje toksyczne.

Nasze zalety

 • Naszym kluczem do sukcesu jest innowacyjność, ludzie z pasją i światowe podejście.
 • Doświadczona kadra.
 • Doradztwo i wsparcie w realizacji oraz wyborze najlepszego typu kursu

Lokalizacja

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Jaworzno oraz okolice. Mimo to stale podnosimy swoje kwalifikacje świadcząc usługi dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Niezależnie od tego, czy potrzebne Ci jest tylko zaświadczenie ADR, czy poszukujesz kursów doszkalających dla kierowców w Jaworznie - u nas pomożemy Ci ze wszystkim

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytania? Nasi eksperci chętnie służą pomocą.

Ostatnio odbyte szkolenia

podstawowy kurs ADR + cysterny Jaworzno, kurs materiały promieniotwórcze Będzin, podstawowy kurs ADR Czeladź, kurs materiały wybuchowe Dąbrowa, kurs specjalistyczny transport w cysternach Mysłowice, kompletne szkolenie ADR Olkusz

FAQ

Najczęściej zadawane pytania. Co warto wiedzieć przed przystąpieniem do szkolenia.

Kto powinien odbyć kurs ADR?

Kurs ADR jest przeznaczony dla osób zajmujących się obsługą czy administracją produktów sklasyfikowanych jako niebezpieczne, a ponadto przewożących je pojazdami, na które są załadowane. Kursy ADR zapewniają kierowcom wiedzy, której potrzebują, aby zdawać sobie sprawę z niebezpieczeństw związanych z transportem materiałów niebezpiecznych oraz jak chronić siebie i osoby wokół nich.

Jakie kursy ADR dla kierowców są wymagane w ramach ADR?

Zgodnie z Europejską Umową w kwestii ADR, kierowcy pojazdów ze zbiornikami i niektórymi częściami zbiorników oraz niektórzy kierowcy samochodów transportujących towary niebezpieczne w paczkach, muszą posiadać specjalne świadectwo zawodowe, czasami nazywane nieformalnie „Certyfikatem ADR”.

Czy kurs ADR jest obowiązkowy?

Wszyscy kierowcy samochodów transportujących towary niebezpieczne muszą ukończyć zatwierdzony podstawowy kurs ADR. Kursy wyposażają transportowców w informacje, dzięki którym:

 • Są świadomi zagrożeń powiązanych z przewozem ładunków niebezpiecznych
 • Są świadomi przepisów dotyczących towarów niebezpiecznych?
 • Potrafią podjąć kroki w celu ograniczenia prawdopodobieństwa zajścia incydentu
 • Potrafią podjąć wszelkie niezbędne środki dla własnego bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa społecznego i środowiska
 • Mogą obniżyć skutki każdego incydentu, który się wydarzy
 • Rozumieją działania, które nal

Kurs ADR cena - ile może kosztować szkolenie?

Istnieje wysokie zapotrzebowanie na transportowców przeszkolonych w obrębie ADR, co może prowadzić do lepszych ofert zatrudnienia, a ponadto większych zarobków. Kompletny kurs ADR będzie różnić się ceną w zależności od wybranego modułu. Podstawowy kurs ADR Jaworzno + specjalistyczny cysterna to koszt 800zł, zatem można go uznać za dobrą inwestycję, a jeśli zapewni ci lepszą pracę, zwróci się sama.

Kto może uzyskać zaświadczenie ADR?

Zaświadczenie ADR dostaje osoba, która:

 • ukończyła 21 lat.
 • spełnia kryteria określone w przepisach prawa o ruchu drogowym i o transporcie drogowym w stosunku do kierowców wykonujących przewóz drogowy (prawo jazdy)
 • ukończyła adekwatny kurs ADR
 • osiągnęła wynik pozytywny z egzaminu kończącego kurs ADR