Adres: ul. gen. Władysława Andersa 15, 41-200 Sosnowiec   Telefon: 500 488 966

           

Planujesz odbyć kurs ADR w Mysłowicach? Zapraszamy do naszego ośrodka!

Zadzwoń: 500 488 966

biuro@adrtest.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: Miasta Kurs ADR Mysłowice

Kurs ADR Mysłowice

Szukasz kursu lub szkolenia ADR? Po to tu jesteśmy.

Nie zwlekaj, zadzwoń do nas 500 - 488 - 966 i zapytaj o więcej! Oferujemy okazję zdobycia kompetencji i umiejętności nieodzownych przy przewozie materiałów niebezpiecznych. Zaufało nam wielu klientów i nie zawiedliśmy tego zaufania. Wszystkie oferowane przez nas usługi cechują się wysoką jakością i profesjonalizmem. Dbamy o satysfakcję naszych kursantów. W naszym ośrodku znajdziesz profesjonalną kadrę, przyjemną atmosferę i przemyślane rozwiązania dopasowane specjalnie pod Twoje preferencje, aby Twoje szkolenie ADR było przyjemne oraz efektywne.

Kurs ADR Mysłowice - w szkoleniu kierowców mamy doświadczenie!

Jeżeli interesujesz się organizacją szkoleń ADR dla kierowców, nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Na co dzień pracujemy nad prowadzeniem szkoleń ADR. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zmienialiśmy charakter działalności, ale zawsze kursy na przewóz materiałów niebezpiecznych był podstawową usługą, którą wykonywaliśmy. Systematyczne postępowania pozwoliły stworzyć placówkę będącą wzorem stabilności w branży szkoleniowej. Ta metoda wymagała wytrwałości, koncepcji oraz szczęścia do wszystkich, którzy solidarnie budowali i niezmiennie tworzą naszą firmę. To dzięki Waszemu zainteresowaniu, świeżości i aktywności tak daleko zaszliśmy!

Szkolenie ADR dla kierowców - nasza oferta w Mysłowicach

Celem naszej firmy jest uzyskanie Państwa zaufania oraz zagwarantowanie Państwu komfortu korzystania z naszej oferty. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs ADR Mysłowice lub Kursy ADR Mysłowice niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) Naszym zamysłem jest być liderem zmian! Pragniemy aby klienci dostawali od nas sposób zlikwidowania swoich dylematów oraz żeby przekazywali te rozwiązania innym. Dzięki temu poszerzymy nasze kompetencje nie tylko w Mysłowicach, ale i w całej Polsce. Osiągając owy projekt, zmierzamy do wypracowania pozycji wiodącego dostawcy usług w edukacyjnej.

Chesz odbyć kurs ADR w Mysłowicach - ADRTEST Cię nie zawiedzie

Fachowi i wykształceni instruktorzy są powodem, dla którego jesteśmy jednym z najsolidniejszych dostarczycieli szkoleń ADR na Śląsku. Oferujemy przystępne kursy szkoleniowe ADR, dzięki którym kierowcy zdobywają niezbędny dokument obowiązkowy do transportu towarów niebezpiecznych. Jako wiodący dostawca kursów ADR zapewniamy aktualne oraz profesjonalne szkolenia realizowane przez specjalistów z branży. Nasi szkoleniowcy nieustannie rozwijają swoje umiejętności. Dzięki temu możesz być pewny ich profesjonalizmu i kompetencji. Swoją wiedzę czerpią z przeszło 25-letniego doświadczenia w branży na stanowiskach od rozporządzania transportem. Kurs ADR powinien być dydaktyczny z równowagą teorii i praktyki. Aktualność jego zawartości jest na bieżąco kontrolowana oraz przekazywana przez zawodowego trenera. Oferujemy szkolenia szyte na miarę, przystosowane do potrzeb Twojej firmy i osób szkolonych. Każdy kurs może być zaadaptowany do tych środków transportu, które są istotne dla Ciebie czy Twojego personelu. Oznacza to, że cała treść kursu jest odpowiednia, a czas nie jest tracony na materiały, które nie mają wykorzystania do ich potrzeb. Twoja wiedza i zrozumienie to nasza reputacja!

Prowadzenie kursów z zakresu przewozu materiałów niebezpiecznych (ADR) zaczęliśmy ze wględu na wieloletnie doświadczenie zawodowe naszych szkoleniowców. Proponujemy Państwu pełen zakres szkoleń - ADR kurs podstawowy, kurs na cysterny, ADR klasa 1 i klasa 7. Do naszego planu szkoleń wprowadzamy rozwiązania, które pozwalają partycypantom odpowiednio zrozumieć poruszane zagadnienia i przypomnieć te przedstawiane na innych kursach, a wykorzystywane w przewozie towarów niebezpiecznych. Jeżeli chcesz mieć pewność starannego przygotowania do egzaminu i późniejszej pracy na stanowisku kierowcy ADR, oferta naszego ośrodka powstała z myślą o Tobie. Gwarantujemy profesjonalne przygotowanie do egzaminu i wysoką zdawalność.

Szkolenie ADR i transport drogowy towarów niebezpiecznych podlega międzynarodowym przepisom i jest skrupulatnie respektowane. Większość krajów europejskich podpisała Europejską Umowę dotyczącą Międzynarodowego Przewozu Drogowego Towarów Niebezpiecznych (ADR). Każdy kraj, który podtrzymuje ADR, implementuje specjalne środki bezpieczeństwa poprzez własne ustawodawstwo krajowe. Celem ADR jest zagwarantowanie, że materiały niebezpieczne (w tym odpady medyczne i inne szkodliwe) transportowane drogą mogą bezproblemowo przekraczać granice międzynarodowe, o ile materiały, pojazdy i transportowcy przestrzegają jej przepisów. ADR obowiązuje od 1968 r. i jest regulowany poprzez Europejską Komisję Gospodarczą Organizacji Narodów Zjednoczonych (EKG ONZ). Jest odświeżany co 2 lata, żeby uwzględnić rozwój techniczny. Przewozem drogowym towarów niebezpiecznych jest każda operacja transportu drogowego wykonywana pojazdem po drogach publicznych, w tym czynności związane z załadunkiem, rozładunkiem, pakowaniem i napełnianiem. Różni uczestnicy związani z przewozem towarów niebezpiecznych, w tym nadawca, przewoźnik, kierowca, pakujący, ładujący, napełniający, rozładowujący, operator kontenera/cysterna, załoga pojazdu, odbiorca, doradca ds. bezpieczeństwa, organ kontrolny lub jakakolwiek inna osoba, która zwykle podlega odpowiednie przepisy ustawowe dotyczące transportu mają obowiązek być odpowiednio. Kierowcy prowadzący pojazd w celu przewozu towarów niebezpiecznych muszą posiadać ważne świadectwo przeszkolenia ADR. Aby uzyskać taki certyfikat, kierowcy muszą najpierw przejść zatwierdzony kurs podstawowy ADR i/lub specjalizacji kierowców cystern, a następnie pomyślnie zdać egzamin.
Jeśli prowadzisz pojazd przewożący ładunki niebezpieczne, zgodnie z prawem musisz mieć zaświadczenie ADR. Przed styczniem 2007 r. dotyczyło to jedynie pojazdów powyżej 3,5 tony, jednak aktualnie musisz mieć certyfikat ADR, gdy kierujesz samochodem ciężarowym, Fordem Transit czy przykładowo:

 • Cysterną drogową zawierającą materiały niebezpieczne.
 • Pojazdem holującym kontener-cysternę załadowany wszelakimi produktami niebezpiecznymi
 • Pojazdem przemieszczającym towary niebezpieczne luzem
 • Pojazdem transportującym materiały radioaktywne
 • Pojazdem przemieszczającym artykuły niebezpieczne w paczkach

Jak wygląda szkolenie ADR?

Kursy ADR są dla kierowców, którzy zamierzają zdobyć upoważnienia ADR:

 • po raz pierwszy
 • kierowców, których upoważnienia wygasły
 • kierowców, którzy przedłużają ich ważność, wg ustawy, przed upływem 5 lat od daty otrzymania certyfikatu

Kierowcy muszą odbyć szkolenie i zaliczyć egzamin wielokrotnego wyboru, zanim zdobędą zaświadczenie ADR. Tutaj może pomóc uznana firma dostarczająca usługi szkoleniowe w zakresie transportu, taka jak my. Ogólnie rzecz biorąc, szkolenia ADR trwają średnio cztery dni, a kurs obejmuje takie zagadnienia, jak sprężone gazy, łatwopalne ciecze, przedmioty żrące i substancje toksyczne.

Nasze zalety

 • Naszym kluczem do sukcesu jest otwarty umysł, innowacyjność i światowe podejście.
 • Kursy szkoleniowe ADR prowadzone przez doświadczoną kadrę
 • Wsparcie i pomoc w realizacji oraz wyborze idealnego typu szkolenia

Gdzie działamy

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Mysłowice oraz okolice. Mimo to stale podnosimy swoje kwalifikacje świadcząc usługi dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Zadzwoń do nas już dziś.
Tel. 500 488 966 Mail: biuro@adrtest.pl
Telefony odbieramy w godzinach 8 - 16
od poniedziałku do piątku

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jedynie podstawowego kursu ADR w Mysłowicach, czy potrzebny Ci jest specjalistyczne szkolenie na transport w cysternach - u nas załatwisz wszystko od ręki

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami, dzwoniąc lub pisząc do nas.

Ostatnio odbyte kursy

podstawowy kurs ADR + cysterny Mysłowice, podstawowy kurs ADR Jaworzno, kompletne szkolenie ADR Olkusz, kurs materiały wybuchowe Będzin, kurs specjalistyczny transport w cysternach Dąbrowa, kurs materiały promieniotwórcze Czeladź

FAQ

Najczęściej zadawane pytania. Co warto wiedzieć przed przystąpieniem do szkolenia.

Komu potrzebny jest kurs ADR?

Kurs ADR jest dedykowany dla osób zajmujących się obsługą albo administracją materiałów sklasyfikowanych jako niebezpieczne, a ponadto transportujących je pojazdami, na które są załadowane. Kursy ADR dostarczają kierowcom wiedzy, której potrzebują, aby zdawać sobie sprawę z niebezpieczeństw związanych z transportem ładunków niebezpiecznych oraz jak chronić siebie i osoby wokół nich.

Jakie kursy ADR dla kierowców są wymagane w ramach ADR?

Zgodnie z Europejską Umową w sprawie ADR, kierowcy pojazdów ze zbiornikami i niektórymi częściami zbiorników oraz poszczególni kierowcy pojazdów transportujących towary niebezpieczne w paczkach, muszą posiadać specjalne świadectwo zawodowe, czasami zwane nieformalnie „Certyfikatem ADR”.

Czy kurs ADR jest obowiązkowy?

Wszyscy kierowcy samochodów przewożących materiały niebezpieczne muszą ukończyć zatwierdzony podstawowy kurs ADR. Kursy wyposażają transportowców w instrukcje, dzięki którym:

 • Są świadomi zagrożeń związanych z przewozem ładunków niebezpiecznych
 • Są świadomi przepisów dotyczących towarów niebezpiecznych?
 • Potrafią podjąć kroki w celu zminimalizowania prawdopodobieństwa wystąpienia wypadku
 • Potrafią podjąć wszelkie konieczne środki dla indywidualnego bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa społecznego i środowiska
 • Mogą zredukować skutki każdego incydentu, który się wydarzy
 • Rozumieją działania, które nal

Kurs ADR cena - ile może kosztować szkolenie?

Istnieje duże zapotrzebowanie na kierowców przeszkolonych w zakresie ADR, co może prowadzić do lepszych możliwości zatrudnienia, a także większych dochodów. Kompletny kurs ADR będzie różnić się ceną w zależności od dobranego modułu. Kurs podstawowy ADR + specjalistyczny cysterna to koszt 800zł, więc można go uznać za świetną inwestycję, a jeżeli zagwarantuje ci lepszą pracę, zwróci się sama.

Kto może uzyskać zaświadczenie ADR?

Zaświadczenie ADR otrzymuje osoba, która:

 • ukończyła 21 lat.
 • spełnia kryteria zdefiniowane w przepisach prawa o ruchu drogowym oraz o transporcie drogowym w stosunku do kierowców wykonujących przewóz drogowy (prawo jazdy)
 • ukończyła adekwatny kurs ADR
 • uzyskała rezultat pozytywny z egzaminu kończącego kurs ADR