Adres: ul. gen. Władysława Andersa 15, 41-200 Sosnowiec   Telefon: 500 488 966

           

Planujesz odbyć kurs ADR? Zapraszamy do naszego ośrodka!

Zadzwoń: 500 488 966

biuro@adrtest.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: Miasta Kurs ADR Siemianowice Śląskie

Kurs ADR Siemianowice Śląskie

Szukasz firmy działającej w branży edukacyjnej w Siemianowicach Śląskich? Dobrze się składa.

Zadzwoń do nas 500 - 488 - 966 i zapytaj o więcej! Proponujemy szansę pozyskania wiedzy i umiejętności nieodzownych przy transporcie artykułów niebezpiecznych. Zaufało nam wielu klientów i nie zawiedliśmy tego zaufania. Wszystkie oferowane przez nas usługi charakteryzują się wysoką jakością i profesjonalizmem. Dbamy o satysfakcję naszych uczniów. W naszym ośrodku znajdziesz fachową obsługę, przyjemną atmosferę i przemyślane rozwiązania dopasowane specjalnie pod Twoje preferencje, aby Twoje szkolenie ADR było przyjemne oraz owocne.

Kursy ADR w Siemianowicach Śląskich - zajmujemy się tym na codzień

Jeżeli interesujesz się organizacją kursów ADR dla kierowców, nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Wizją naszej firmy jest maksymalizowanie satysfakcji naszych kontrahentów przez świadczenie usług najwyższej klasy w niezmiernie przystępnej cenie dzięki wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań organizacyjnych oraz technicznych. Pracujemy nad organizowaniem szkoleń ADR nieprzerwanie od wielu lat. Nasze wartości są podstwą naszej działalności. Kierujemy się nimi we wszystkich decyzjach oraz postępowaniach. Dzięki nim nasi pracownicy zawsze proponują naszym kontrahentom rozwiązania najdoskonalszej jakości. Wytrwałe działania pozwoliły stworzyć instytucję będącą wzorem stabilności w branży szkoleniowej. Ta metoda wymagała zawziętości, koncepcji oraz szczęścia do ludzi, którzy wspólnie tworzyli i ciągle kształtują naszą firmę. Zyskane na przestrzeni lat wiedza i doświadczenie pozwoliły stworzyć grunt pod realizację bardzo rozwiniętych planów. W ten sposób nieprzerwanie podnosimy zaufanie. Dziś, jutro, zawsze.

Kurs ADR - szkolenia doszkalające dla kierowców w Siemianowicach Śląskich

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego kontrahenta, co w zestawieniu z przygotowaniem sprzętowym oraz organizacyjnym pozwala nam sfinalizować każde zlecenie. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs ADR Siemianowice Śląskie lub Kursy ADR Siemianowice Śląskie niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) Naszym planem jest być liderem zmian! Chcemy aby klienci dostawali od nas sposób rozwikłania swoich dylematów oraz aby przekazywali te rozwiązania innym. Dzięki temu poszerzymy swoje kompetencje nie tylko w Siemianowicach Śląskich, ale także w całej Polsce. Osiągając tenże plan, aspirujemy do wypracowania pozycji prowadzącego dostawcy usług w edukacyjnej.

Szkolenia dla kierowców Siemianowice Śląskie - zapraszamy do ADRTEST!

Kompetentni i sprawdzeni szkoleniowcy są powodem, dla którego jesteśmy jednym z najlepszych dostawców szkoleń ADR na Śląsku. Oferujemy przejrzyste kursy szkoleniowe ADR, dzięki którym kierowcy otrzymują niezbędny certyfikat nieodzowny do przewozu ładunków niebezpiecznych. Jako wiodący dostawca kursów ADR zapewniamy aktualne i fachowe szkolenia nadzorowane przez ekspertów z branży. Nasi instruktorzy nieustannie doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu możesz być pewny ich profesjonalizmu i wiedzy. Swoją wiedzę czerpią z ponad 25-letniego doświadczenia w branży na stanowiskach od rozporządzania transportem. Kurs ADR powinien być pouczający z równowagą teorii oraz praktyki. Aktualność jego zawartości jest na bieżąco kontrolowana i dostarczana przez zawodowego trenera. Proponujemy szkolenia szyte na miarę, dopasowane do potrzeb Twojej firmy i ról szkolonych. Każdy kurs może być przystosowany do tych środków transportu, które są istotne dla Ciebie albo Twojego zespołu. Oznacza to, że cała treść kursu jest odpowiednia, a czas nie jest tracony na tematy, które nie mają zastosowania do ich potrzeb. Twoja wiedza i zrozumienie to nasza renoma!

Prowadzenie kursów z zakresu transportu materiałów niebezpiecznych (ADR) rozpoczęliśmy ze wględu na długoletnie doświadczenie zawodowe naszych instruktorów. Proponujemy Państwu szeroki zakres szkoleń - ADR kurs podstawowy, kurs na cysterny, ADR klasa 1 i klasa 7. Do naszego programu szkoleń wdrażamy rozwiązania, jakie pozwolą uczestnikom dokładnie zrozumieć poruszane zagadnienia oraz przypomnieć te tłumaczone na innych kursach, a wykorzystywane w transporcie towarów niebezpiecznych. Jeżeli chcesz mieć pewność dokładnego przygotowania do egzaminu i późniejszej pracy na stanowisku kierowcy ADR, oferta naszego ośrodka powstała z myślą o Tobie. Zapewniamy kompetentne przygotowanie do egzaminu i wysoką zdawalność.

Szkolenie ADR i transport drogowy towarów niebezpiecznych podlega międzynarodowym przepisom i jest ściśle respektowane. Większość krajów europejskich zatwierdziła Europejską Umowę dotyczącą Międzynarodowego Przewozu Drogowego Towarów Niebezpiecznych (ADR). Każdy kraj, który respektuje ADR, podejmuje określone środki bezpieczeństwa poprzez własne ustawodawstwo krajowe. Zamiarem ADR jest zapewnienie, że artykuły niebezpieczne (w tym odpady medyczne i pozostałe szkodliwe) przewożone drogą mogą bezproblemowo przestępować granice międzynarodowe, o ile towary, pojazdy oraz kierowcy przestrzegają jej przepisów. ADR obowiązuje od 1968 r. i jest administrowany przez Europejską Komisję Gospodarczą Organizacji Narodów Zjednoczonych (EKG ONZ). Jest modyfikowany co 2 lata, aby uwzględnić postęp techniczny. Przewozem drogowym towarów niebezpiecznych jest każda operacja transportu drogowego wykonywana pojazdem po drogach publicznych, w tym czynności związane z załadunkiem, rozładunkiem, pakowaniem i napełnianiem. Różni uczestnicy związani z przewozem towarów niebezpiecznych, w tym nadawca, przewoźnik, kierowca, pakujący, ładujący, napełniający, rozładowujący, operator kontenera/cysterna, załoga pojazdu, odbiorca, doradca ds. bezpieczeństwa, organ kontrolny lub jakakolwiek inna osoba, która zwykle podlega odpowiednie przepisy ustawowe dotyczące transportu mają obowiązek być odpowiednio. Kierowcy prowadzący pojazd w celu przewozu towarów niebezpiecznych muszą posiadać ważne świadectwo przeszkolenia ADR. Aby uzyskać taki certyfikat, kierowcy muszą najpierw przejść zatwierdzony kurs podstawowy ADR i/lub specjalizacji kierowców cystern, a następnie pomyślnie zdać egzamin.
Jeśli prowadzisz pojazd transportujący artykuły niebezpieczne, zgodnie z rozporządzeniem musisz mieć zaświadczenie ADR. Przed styczniem 2007 r. dotyczyło to tylko pojazdów powyżej 3,5 tony, ale teraz musisz posiadać certyfikat ADR, gdy jedziesz pojazdem ciężarowym, Fordem Transit czy przykładowo:

 • Cysterną drogową zawierającą artykuły niebezpieczne.
 • Pojazdem holującym kontener-cysternę załadowany wszelakimi wyrobami niebezpiecznymi
 • Pojazdem przewożącym towary niebezpieczne luzem
 • Pojazdem przewożącym materiały radioaktywne
 • Pojazdem przemieszczającym materiały niebezpieczne w paczkachPostumentem na jakim stawiamy nasz program jest moralność i najwybitniejsza klasa oferowanych usług. Respektujemy naszych współpracowników, petentów, wspólników oraz ich potrzeby. Z respektem podchodzimy do każdego zadania, pracując zgodnie z uzgodnieniami umów. W kontaktach z naszymi konsumentami, wspólnikami oraz współpracownikami jesteśmy bezpośredni, odpowiedzialni i jaśni. Mamy świadomość, iż elastyczność i swoboda przystosowywania się do zmieniających się wymogów – była, jest i będzie – naszym atutem. Pamiętając o tym, staramy się ten atut wykorzystywać przygotowując wzory kolaboracji z klientami oparte na ich faktycznych potrzebach i potencjalnych możliwościach. Naszą główną dyrektywą jest udzielenie naszym klientom dostępu do czytelnej informacji na temat kosztów dostarczanych przez nas usług. W dowolnej chwili możecie Państwo zażądać takich informacji drogą internetową, za pośrednictwem wskazanego e-maila, bądź telefonicznie podczas konferencji z naszym konsultantem. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, przedstawiając: najtrafniejsze, najbezpieczniejsze oraz najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu oszczędzamy Twój czas i portfel. Systematycznie pracujemy na Twoje zaufanie! Skontaktuj się z nami dziś!Pracujemy od 8 do 16 pon-ptZapraszamy do kontaktu: 500 488 966

Czym jest szkolenie ADR?

Kursy ADR są dla kierowców, którzy zamierzają zdobyć uprawnienia ADR:

 • po raz pierwszy
 • kierowców, których upoważnienia wygasły
 • kierowców, którzy przedłużają ich ważność, wg ustawy, przed upływem 5 lat od daty otrzymania dokumentu

Kierowcy muszą odbyć szkolenie oraz zdać egzamin wielokrotnego wyboru, zanim zdobędą zaświadczenie ADR. Tutaj może pomóc uznana firma dostarczająca usługi szkoleniowe w zakresie transportu, taka jak my. Ogólnie rzecz biorąc, szkolenia ADR trwają średnio cztery dni, a kurs obejmuje takie zapytania, jak sprężone gazy, łatwopalne ciecze, przedmioty żrące i substancje toksyczne.

Dlaczego nasza firma?

Lokalizacja

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Siemianowice Śląskie oraz okolice. Mimo to stale podnosimy swoje kwalifikacje świadcząc usługi dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Szkolenia ADR w Siemianowicach Śląskich
Tel. 500 488 966 E-mail: biuro@adrtest.pl
Godziny otwarcia poniedziałek - piątek
w godzinach od 8:00 - 16:00

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jedynie podstawowego kursu ADR w Siemianowicach Śląskich, czy potrzebny Ci jest specjalistyczne szkolenie na transport w cysternach - u nas załatwisz wszystko od ręki

Pracujemy dla naszych kontrahentów ze wszystkich miast Polski. Kierując się ich bieżącymi potrzebami, jesteśmy dostępni pod naszymi numerami telefonów w godzinach od 9:00 do 16:00 w dni robocze.

Ostatnio odbyte kursy

kompletne szkolenie ADR Olkusz, kurs materiały promieniotwórcze Mysłowice, kurs specjalistyczny transport w cysternach Czeladź, podstawowy kurs ADR + cysterny Dąbrowa, kurs materiały wybuchowe Jaworzno, podstawowy kurs ADR Będzin

FAQ

Najczęściej zadawane pytania. Co warto wiedzieć przed przystąpieniem do szkolenia.

Kto powinien odbyć kurs ADR?

Kurs ADR jest przeznaczony dla osób zajmujących się obsługą lub administracją towarów sklasyfikowanych jako niebezpieczne, a także przewożących je pojazdami, na które są załadowane. Kursy ADR dostarczają kierowcom wiedzy, której potrzebują, aby zdawać sobie sprawę z zagrożeń związanych z transportem ładunków niebezpiecznych oraz jak zabezpieczać siebie i osoby wokół nich.

Jakie kursy ADR są wymagane w ramach ADR?

Zgodnie z Europejską Umową w kwestii ADR, kierowcy pojazdów ze zbiornikami i niektórymi częściami zbiorników oraz poszczególni kierowcy samochodów transportujących towary niebezpieczne w paczkach, muszą posiadać specjalne świadectwo zawodowe, czasami nazywane nieformalnie „Certyfikatem ADR”.

Czy kurs ADR jest obowiązkowy?

Wszyscy kierowcy samochodów przewożących towary niebezpieczne muszą przebyć zatwierdzony podstawowy kurs ADR. Kursy wyposażają kierowców w informacje, dzięki którym:

 • Są świadomi zagrożeń związanych z przewozem towarów niebezpiecznych
 • Są świadomi przepisów dotyczących towarów niebezpiecznych?
 • Potrafią podjąć kroki w celu ograniczenia prawdopodobieństwa wystąpienia wypadku
 • Potrafią podjąć wszystkie potrzebne środki dla własnego bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa społecznego i otoczenia
 • Mogą zredukować efekty każdego incydentu, który się wydarzy
 • Rozumieją działania, które nal

  Kurs ADR cena - ile może kosztować szkolenie?

  Istnieje wysokie zapotrzebowanie na kierowców przeszkolonych w obrębie ADR, co może prowadzić do ciekawszych możliwości zatrudnienia, a ponadto większych zarobków. Kompletny kurs ADR będzie różnić się ceną w zależności od dobranego modułu. Kurs podstawowy ADR + specjalistyczny cysterna to koszt 800zł, więc można go uznać za świetną inwestycję, a jeżeli zapewni ci lepszą pracę, zwróci się sama.

  Kto może zyskać zaświadczenie ADR?

  Zaświadczenie ADR otrzymuje osoba, która:

  • ukończyła 21 lat.
  • spełnia kryteria określone w przepisach prawa o ruchu drogowym oraz o transporcie drogowym w stosunku do kierowców wykonujących przewóz drogowy (prawo jazdy)
  • przeszła odpowiedni kurs ADR
  • uzyskała rezultat pozytywny z testu kończącego kurs ADR

  Zaświadczenie ADR otrzymuje osoba, która:

  • ukończyła 21 lat.
  • spełnia kryteria określone w przepisach prawa o ruchu drogowym oraz o transporcie drogowym w stosunku do kierowców wykonujących przewóz drogowy (prawo jazdy)
  • przeszła odpowiedni kurs ADR
  • uzyskała rezultat pozytywny z testu kończącego kurs ADR