Adres: ul. gen. Władysława Andersa 15, 41-200 Sosnowiec   Telefon: 509 463 307

           

Planujesz odbyć kurs ADR w Czeladzi? Zapraszamy do naszego ośrodka!

Zadzwoń: 500 488 966

biuro@adrtest.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: Miasta Kurs ADR Czeladź

Kurs ADR Czeladź

Poszukujesz firmy działającej w branży szkoleniowej w Czeladzi? Jesteśmy tu, żeby Ci pomóc.

Zadzwoń 500 - 488 - 966 lub wyślij do nas wiadomość kursy@adrtest.pl i dowiedz się więcej. Oferujemy okazję nabycia kompetencji oraz umiejętności nieodzownych przy transporcie materiałów niebezpiecznych. Zaufało nam wielu klientów i nie zawiedliśmy tego zaufania. Wszystkie świadczone przez nas usługi wyróżniają się znakomitą jakością oraz profesjonalizmem. Dbamy o satysfakcję naszych kursantów. W naszym ośrodku znajdziesz kompetentną kadrę, przyjemną atmosferę i przemyślane rozwiązania przystosowane specjalnie pod Twoje preferencje, aby Twoje szkolenie ADR było lekkie i efektywne.

Kursy ADR Czeladź - zapraszamy do adrtest.pl

Jeżeli interesujesz się realizacją szkoleń ADR dla kierowców samochodów ciężarowych, nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Na co dzień pracujemy nad przeprowadzaniem kursów ADR. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zmienialiśmy charakter działalności, ale zawsze kursy na przewóz materiałów niebezpiecznych był podstawową usługą, którą wykonywaliśmy. Wytrwałe postępowania pozwoliły uformować placówkę będącą wzorem stabilności w branży szkoleniowej. Ta droga wymagała zawziętości, wizji i szczęścia do ludzi, którzy razem tworzyli i wciąż kreują naszą instytucję. To dzięki Wam wypatrujemy niekonwencjonalnych rozwiązań i zdecydowanie łapiemy perspektywy na robienie czegoś nowego.

Kursy doszkalające dla kierowców - Kurs ADR w Czeladzi

Celem naszej marki jest uzyskanie Państwa zaufania oraz zagwarantowanie Państwu komfortu korzystania z naszej oferty. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs ADR Czeladź lub Kursy ADR Czeladź niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) Naszym zasadniczym celem było oraz stanowi do dnia dzisiejszego wywoływać zadowolenie naszych obecnych, jak również przyszłych klientów.

Poszukujesz szkolenia ADR - ADRTEST Was nie zawiedzie!

Kompetentni oraz sprawdzeni instruktorzy są powodem, dla którego jesteśmy jednym spośród najlepszych dostawców szkoleń ADR na Śląsku. Oferujemy zrozumiałe szkoleniowe kursy ADR, dzięki którym kierowcy otrzymują niezbędny certyfikat potrzebny do transportu towarów niebezpiecznych. Jako wiodący dostawca kursów ADR zapewniamy aktualne i fachowe szkolenia realizowane przez specjalistów z branży. Nasi instruktorzy regularnie rozwijają swoje kompetencje. Dzięki temu możesz być pewny ich profesjonalizmu i zdolności. Swoją wiedzę czerpią z przeszło 25-letniego doświadczenia w branży na stanowiskach od zarządzania transportem. Kurs ADR powinien być pouczający z równowagą teorii i praktyki. Aktualność jego zawartości jest na bieżąco kontrolowana oraz dostarczana przez doświadczonego instruktora. Oferujemy szkolenia szyte na miarę, dopasowane do potrzeb Twojej firmy i ról szkolonych. Każdy kurs może być przystosowany do tych środków transportu, które są istotne dla Ciebie lub Twojego personelu. Oznacza to, że cała treść kursu jest odpowiednia, a czas nie jest marnowany na materiały, które nie mają zastosowania do ich potrzeb. Twoja wiedza i zrozumienie to nasza reputacja!

Kurs ADR (Czeladź) i transport drogowy towarów niebezpiecznych podlega międzynarodowym przepisom i jest ściśle przestrzegane. Większość krajów europejskich podpisała Europejską Umowę dotyczącą Międzynarodowego Przewozu Drogowego Towarów Niebezpiecznych (ADR). Każdy kraj, który egzekwuje ADR, wdraża wyznaczone środki bezpieczeństwa poprzez własne ustawodawstwo krajowe. Zamiarem ADR jest zagwarantowanie, że towary niebezpieczne (w tym odpady medyczne oraz pozostałe niebezpieczne) transportowane drogą mogą bezproblemowo przestępować granice międzynarodowe, o ile artykuły, pojazdy i transportowcy przestrzegają jej nakazów. ADR funkcjonuje od 1968 r. i jest nadzorowany poprzez Europejską Komisję Gospodarczą Organizacji Narodów Zjednoczonych (EKG ONZ). Jest uaktualniany co 2 lata, żeby uwzględnić postęp technologiczny. Przewozem drogowym towarów niebezpiecznych jest każda operacja transportu drogowego wykonywana pojazdem po drogach publicznych, w tym czynności związane z załadunkiem, rozładunkiem, pakowaniem i napełnianiem. Różni uczestnicy związani z przewozem towarów niebezpiecznych, w tym nadawca, przewoźnik, kierowca, pakujący, ładujący, napełniający, rozładowujący, operator kontenera/cysterna, załoga pojazdu, odbiorca, doradca ds. bezpieczeństwa, organ kontrolny lub jakakolwiek inna osoba, która zwykle podlega odpowiednie przepisy ustawowe dotyczące transportu mają obowiązek być odpowiednio. Kierowcy prowadzący pojazd w celu przewozu towarów niebezpiecznych muszą posiadać ważne świadectwo przeszkolenia ADR. Aby uzyskać taki certyfikat, kierowcy muszą najpierw przejść zatwierdzony kurs podstawowy ADR i/lub specjalizacji kierowców cystern, a następnie pomyślnie zdać egzamin.
Jeśli prowadzisz pojazd przewożący materiały niebezpieczne, zgodnie z prawem musisz mieć zaświadczenie ADR. Przed styczniem 2007 r. dotyczyło to wyłącznie pojazdów powyżej 3,5 tony, ale aktualnie musisz posiadać certyfikat ADR, jeśli kierujesz pojazdem ciężarowym, Fordem Transit czy przykładowo:

 • Cysterną drogową zawierającą artykuły niebezpieczne.
 • Pojazdem przewożącym kontener-cysternę załadowany wszelakimi produktami niebezpiecznymi
 • Pojazdem przemieszczającym towary niebezpieczne luzem
 • Pojazdem przewożącym materiały radioaktywne
 • Pojazdem transportującym produkty niebezpieczne w paczkach


Prowadzenie kursów z zakresu transportu materiałów niebezpiecznych (ADR) zaczęliśmy ze wględu na długoletnie doświadczenie zawodowe naszych szkoleniowców. Proponujemy Państwu szeroki zakres szkoleń -  kurs ADR podstawowy, kurs na cysterny, ADR klasa 1 i klasa 7. Do naszego programu szkoleń wprowadzamy rozwiązania, które pozwolą partycypantom prawidłowo poznać omawiane zagadnienia oraz przypomnieć te prezentowane na innych kursach, a wykorzystywane w transporcie towarów niebezpiecznych. Jeżeli chcesz mieć pewność rzetelnego przygotowania do egzaminu i późniejszej pracy na stanowisku kierowcy ADR, oferta naszego ośrodka powstała z myślą o Tobie. Gwarantujemy wprawne przygotowanie do egzaminu i wysoką zdawalność.

Jeśli interesuje Cię kurs ADR Czeladź, zadzwoń:
Tel. 500 488 966
Telefony odbieramy pon-pt
w godzinach od 8tej do 16tej

Czym jest kurs ADR?

Kursy ADR są dla kierowców, którzy chcą uzyskać uprawnienia ADR:

 • po raz pierwszy
 • kierowców, których upoważnienia wygasły
 • kierowców, którzy przedłużają ich ważność, wg ustawy, przed upływem 5 lat od chwili zdobycia certyfikatu

Kierowcy muszą ukończyć szkolenie i zdać egzamin wielokrotnego wyboru, zanim otrzymają zaświadczenie ADR. Tutaj może pomóc uznana firma dostarczająca usługi szkoleniowe w zakresie transportu, taka jak my. Ogólnie rzecz biorąc, szkolenia ADR trwają zwykle cztery dni, a kurs obejmuje takie zapytania, jak sprężone gazy, łatwopalne ciecze, przedmioty żrące i substancje toksyczne.

Zalety naszej firmy

 • Naszym kluczem do sukcesu jest innowacyjność, ludzie z pasją i światowe podejście.
 • Wykwalifikowana kadra.
 • Doradztwo i wsparcie w realizacji oraz wyborze idealnego typu kursu

Gdzie nas znajdziesz

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Czeladź oraz okolice. Mimo to stale podnosimy swoje kwalifikacje świadcząc usługi dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Niezależnie od tego, czy potrzebne Ci jest tylko zaświadczenie ADR, czy poszukujesz kursów doszkalających dla kierowców w Czeladzi - u nas pomożemy Ci ze wszystkim

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

Ostatnio odbyte szkolenia

kurs materiały promieniotwórcze Dąbrowa, kurs specjalistyczny transport w cysternach Mysłowice, kurs materiały wybuchowe Jaworzno, podstawowy kurs ADR Czeladź, kompletne szkolenie ADR Olkusz, podstawowy kurs ADR + cysterny Będzin

FAQ

Najczęściej zadawane pytania. Co warto wiedzieć przed przystąpieniem do szkolenia.

Kto powinien odbyć kurs ADR?

Kurs ADR jest przeznaczony dla osób zajmujących się obsługą albo administracją materiałów ocenionych jako niebezpieczne, a także transportujących je pojazdami, na które są załadowane. Kurs ADR Czeladź dostarcza kierowcom wiedzy, której potrzebują, aby zdawać sobie sprawę z zagrożeń związanych z transportem ładunków niebezpiecznych i jak chronić siebie i osoby wokół nich.

Jakie kursy ADR są wymagane w ramach ADR?

Zgodnie z Europejską Umową w kwestii ADR, kierowcy pojazdów ze zbiornikami i niektórymi częściami zbiorników oraz poszczególni kierowcy pojazdów przewożących towary niebezpieczne w paczkach, muszą posiadać specjalistyczne świadectwo zawodowe, czasami nazywane nieformalnie „Certyfikatem ADR”.

Czy kurs ADR jest obowiązkowy?

Wszyscy kierowcy pojazdów transportujących produkty niebezpieczne muszą odbyć zatwierdzony podstawowy kurs ADR. Kursy wyposażają kierowców w informacje, dzięki którym:

 • Są świadomi ryzyk powiązanych z transportem ładunków niebezpiecznych
 • Są świadomi przepisów dotyczących towarów niebezpiecznych?
 • Potrafią podjąć kroki w celu zmniejszenia prawdopodobieństwa wystąpienia wypadku
 • Potrafią podjąć wszelkie konieczne środki dla własnego bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa publicznego i otoczenia
 • Mogą zminimalizować efekty każdego wypadku, który się wydarzy
 • Rozumieją działania, które nal

Kurs ADR cena - ile może kosztować szkolenie?

Istnieje wysokie zapotrzebowanie na kierowców przeszkolonych w zakresie ADR, co może prowadzić do lepszych ofert zatrudnienia, a także wyższych zarobków. Kompletny kurs ADR będzie różnić się ceną w zależności od dobranego modułu. Podstawowy kurs ADR + specjalistyczny cysterna to koszt 800zł, dlatego można go uznać za świetną inwestycję, a jeśli zapewni ci lepszą pracę, zwróci się sama.

Kto może uzyskać zaświadczenie ADR?

Zaświadczenie ADR uzyskuje osoba, która:

 • ukończyła 21 lat.
 • spełnia kryteria określone w przepisach prawa o ruchu drogowym i o transporcie drogowym w stosunku do kierowców wykonujących przewóz drogowy (prawo jazdy)
 • ukończyła adekwatny kurs ADR
 • uzyskała wynik pozytywny z testu kończącego kurs ADR