Adres: ul. gen. Władysława Andersa 15, 41-200 Sosnowiec   Telefon: 509 463 307

           

Planujesz odbyć kurs ADR w Chorzowie? Zapraszamy do naszego ośrodka!

Zadzwoń: 500 488 966

biuro@adrtest.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: Miasta Kurs ADR Chorzów

Kurs ADR Chorzów

Potrzebujesz kurs lub szkolenia ADR? Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Już teraz zadzwoń 500 - 488 - 966 i poznaj szczegóły oferty! Jako firma usługowa oferujemy okazję nabycia wiedzy oraz umiejętności koniecznych przy transporcie towarów niebezpiecznych. Zaufało nam wielu klientów i nie zawiedliśmy tego zaufania. Wszystkie oferowane przez nas kursy wyróżniają się wysoką jakością i profesjonalizmem. Dbamy o satysfakcję naszych klientów. W naszym ośrodku znajdziesz fachową kadrę, przyjemną atmosferę i przemyślane rozwiązania dostosowane specjalnie pod Twoje preferencje, aby Twoje szkolenie ADR było łatwe oraz owocne.

Kurs ADR w Chorzowie - w szkoleniu kierowców mamy doświadczenie!

Jeżeli interesujesz się organizacją szkoleń ADR dla kierowców samochodów ciężarowych, nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Wizją naszej firmy jest maksymalizowanie satysfakcji naszych kontrahentów poprzez dostarczanie usług najwyższej jakości w nadzwyczaj niewygórowanej cenie dzięki wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań organizacyjnych i technologicznych. Trudnimy się przeprowadzaniem szkoleń ADR. Nabyte doświadczenie, poznanie branży edukacyjnej od A do Z, to gwarant jakości naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby dorównać potrzebom naszych kontrahentów. Pracownicy zespołowo przyznają swoją odpowiedzialność za przedstawienie kontrahentom oraz partnerom jak najefektywniejszych wyjść. Koncentrujemy się na jakości, skuteczności i sprawności. Przyjmujemy odpowiedzialność za nasze umowy i wspólne ideały. To dzięki Waszemu zainteresowaniu, świeżości oraz inicjatywie tak daleko zaszliśmy!

Kursy ADR w Chorzowie

Priorytetem naszej marki jest uzyskanie Państwa zaufania oraz zapewnienie Państwu komfortu korzystania z naszej oferty. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs ADR Chorzów lub Kursy ADR Chorzów niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) Jesteśmy w stałym kontakcie z Urzędami Miejskimi miast w całej Polsce. Dzięki temu dysponujemy lokalizacjami słupów ogłoszeniowych i tablic ogłoszeniowych na obszarze całej Polski. Miejskie słupy ogłoszeniowe to takie, na którym każdy może ulokować swój afisz za darmo. Nam płacisz jedynie za jego rozklejenie (jednorazowo!), więc jest to tanie plakatowanie. Wiele miast, oprócz tradycyjnych słupów ma dodatkowo tablice ogłoszeniowe, zlokalizowane przeważnie przy przystankach autobusowych, kościołach oraz innych regularnie uczęszczanych miejscach. Są one mniejsze (więc potrzeba mniej banerów aniżeli w przypadku słupów) i bezpośrednio przy głównych szlakach komunikacyjnych (słupy ogłoszeniowe są oddalone często 2-3m od chodnika, przez co plakat musi być przestronny oraz czytelny aby był zauważalny). Tablice ogłoszeniowe to wspaniała alternatywa dla standardowych słupów. A w miejscowościach, gdzie nieodpłatnych słupów nie ma możesz spożytkować prywatne słupy ogłoszeniowe.

Czekamy na kontakt!
Tel: 500 488 966 Mail: adr-sosnowiec@adrtest.pl
Telefony odbieramy w godzinach od 8:00 do 16:00 pon-pt

Czym się zajmuje nasza firma szkoleniowa w Chorzowie?

Prowadzenie kursów z zakresu transportu materiałów niebezpiecznych (ADR) rozpoczęliśmy ze wględu na wieloletnie doświadczenie zawodowe naszych instruktorów. Proponujemy Państwu obszerny zakres szkoleń - ADR kurs podstawowy, kurs na cysterny, ADR klasa 1 i klasa 7. Do naszego harmonogramu szkoleń wdrażamy rozwiązania, które umożliwiają uczestnikom dokładnie poznać poruszane zagadnienia oraz przypomnieć te przedstawiane na innych kursach, a wykorzystywane w przewozie ładunków niebezpiecznych. Jeśli chcesz mieć pewność właściwego przygotowania do egzaminu i późniejszej pracy na stanowisku kierowcy ADR, oferta naszego ośrodka powstała z myślą o Tobie. Gwarantujemy kompetentne przygotowanie do egzaminu i wysoką zdawalność.

Szkolenie ADR i transport drogowy towarów niebezpiecznych podlega międzynarodowym przepisom i jest skrupulatnie egzekwowane. Większość krajów europejskich zatwierdziła Europejską Umowę dotyczącą Międzynarodowego Przewozu Drogowego Towarów Niebezpiecznych (ADR). Każdy kraj, który podtrzymuje ADR, implementuje wyznaczone środki bezpieczeństwa przez własne ustawodawstwo krajowe. Zamysłem ADR jest zapewnienie, że artykuły niebezpieczne (w tym odpady medyczne oraz pozostałe niebezpieczne) przewożone drogą mogą bezproblemowo przestępować granice międzynarodowe, o ile towary, pojazdy oraz kierowcy przestrzegają jej nakazów. ADR funkcjonuje od 1968 r. i jest administrowany przez Europejską Komisję Gospodarczą Organizacji Narodów Zjednoczonych (EKG ONZ). Jest odświeżany co 2 lata, aby uwzględnić rozwój techniczny. Przewozem drogowym towarów niebezpiecznych jest każda operacja transportu drogowego wykonywana pojazdem po drogach publicznych, w tym czynności związane z załadunkiem, rozładunkiem, pakowaniem i napełnianiem. Różni uczestnicy związani z przewozem towarów niebezpiecznych, w tym nadawca, przewoźnik, kierowca, pakujący, ładujący, napełniający, rozładowujący, operator kontenera/cysterna, załoga pojazdu, odbiorca, doradca ds. bezpieczeństwa, organ kontrolny lub jakakolwiek inna osoba, która zwykle podlega odpowiednie przepisy ustawowe dotyczące transportu mają obowiązek być odpowiednio. Kierowcy prowadzący pojazd w celu przewozu towarów niebezpiecznych muszą posiadać ważne świadectwo przeszkolenia ADR. Aby uzyskać taki certyfikat, kierowcy muszą najpierw przejść zatwierdzony kurs podstawowy ADR i/lub specjalizacji kierowców cystern, a następnie pomyślnie zdać egzamin.
Jeżeli prowadzisz pojazd transportujący ładunki niebezpieczne, zgodnie z prawem musisz mieć zaświadczenie ADR. Przed styczniem 2007 r. dotyczyło to wyłącznie pojazdów powyżej 3,5 tony, natomiast aktualnie musisz posiadać certyfikat ADR, jeżeli kierujesz pojazdem ciężarowym, Fordem Transit czy przykładowo:

 • Cysterną drogową zawierającą materiały niebezpieczne.
 • Pojazdem holującym kontener-cysternę załadowany wszelakimi wyrobami niebezpiecznymi
 • Pojazdem przewożącym towary niebezpieczne luzem
 • Pojazdem przewożącym materiały radioaktywne
 • Pojazdem przemieszczającym materiały niebezpieczne w paczkachProfesjonalni oraz sprawdzeni szkoleniowcy są powodem, dla którego jesteśmy jednym spośród najlepszych dostarczycieli szkoleń ADR na Śląsku. Oferujemy przystępne kursy szkoleniowe ADR, dzięki którym kierowcy zdobywają niezbędny dokument obowiązkowy do transportu towarów niebezpiecznych. Jako wiodący dostawca kursów ADR gwarantujemy aktualne i solidne szkolenia nadzorowane przez specjalistów z branży. Nasi szkoleniowcy stale doskonalą swoje kompetencje. Dzięki temu możesz być pewny ich profesjonalizmu i wiedzy. Swoją wiedzę czerpią z przeszło 25-letniego doświadczenia w branży na stanowiskach od rozporządzania transportem. Kurs ADR powinien być pouczający z równowagą teorii oraz praktyki. Aktualność jego zawartości jest na bieżąco sprawdzana oraz dostarczana przez zawodowego instruktora. Oferujemy szkolenia szyte na miarę, dopasowane do potrzeb Twojej firmy i osób szkolonych. Każdy kurs może być dobrany do tych środków transportu, które są kluczowe dla Ciebie lub Twojego personelu. Oznacza to, że cała treść kursu jest odpowiednia, a czas nie jest tracony na tematy, jakie nie mają zastosowania do ich potrzeb. Twoja wiedza i zrozumienie to nasza renoma!

Fundamentem na jakim wznosimy nasz schemat jest etyka i najwyższa klasa udzielanych usług. Respektujemy naszych współpracowników, konsumentów, partnerów oraz ich potrzeby. Z respektem podchodzimy do każdego zlecenia, pracując zgodnie z postanowieniami umów. W kontaktach z naszymi petentami, partnerami oraz współpracownikami jesteśmy szczerzy, solidni i komunikatywni. Mamy świadomość, iż uniwersalność i zdolność adaptowania się do zmieniających się realiów – była, jest i będzie – naszym atutem. Pamiętając o tym, staramy się ten atut wykorzystywać zawiązując standardy kolaboracji z klientami oparte na ich faktycznych potrzebach i rzeczywistych możliwościach. Naszą podstawową maksymą jest udzielenie naszym nabywcom dostępu do czytelnej informacji na temat kosztów dostarczanych przez nas usług. W każdej chwili możecie Państwo zażądać takich wiadomości drogą internetową, za pośrednictwem wskazanego e-maila, lub telefonicznie podczas rozmowy z naszym konsultantem. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, przedstawiając: najskuteczniejsze, najstabilniejsze oraz najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu oszczędzamy Twój czas i portfel. Codziennie pracujemy na Twoje zaufanie! Zamierzasz odbyć kurs ADR w Chorzowie? - Czekamy na kontakt: 500 488 966Godziny otwarcia pon-pt 8 - 16

Czym jest kurs ADR?

Kursy ADR są dla kierowców, którzy zamierzają zyskać uprawnienia ADR:

 • po raz pierwszy
 • kierowców, których upoważnienia wygasły
 • kierowców, którzy przedłużają ich ważność, wg ustawy, przed upływem 5 lat od chwili otrzymania dokumentu

Kierowcy muszą odbyć szkolenie i zdać egzamin wielokrotnego wyboru, zanim uzyskają zaświadczenie ADR. Tutaj może pomóc uznana firma świadcząca usługi szkoleniowe w zakresie transportu, taka jak my. Ogólnie rzecz biorąc, szkolenia ADR trwają zwykle cztery dni, a kurs obejmuje takie zagadnienia, jak sprężone gazy, łatwopalne ciecze, przedmioty żrące i substancje toksyczne.

Nasze atuty

Odwiedź nas

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Chorzów oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jedynie podstawowego kursu ADR w Chorzowie, czy potrzebny Ci jest specjalistyczne szkolenie na transport w cysternach - u nas załatwisz wszystko od ręki

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

Ostatnio odbyte kursy

kompletne szkolenie ADR Mysłowice, podstawowy kurs ADR Olkusz, kurs materiały promieniotwórcze Czeladź, kurs materiały wybuchowe Jaworzno, kurs specjalistyczny transport w cysternach Będzin, podstawowy kurs ADR + cysterny Dąbrowa

FAQ

Najczęściej zadawane pytania. Co warto wiedzieć przed przystąpieniem do szkolenia.

Kto powinien odbyć kurs ADR?

Kurs ADR jest dedykowany dla osób zajmujących się obsługą lub administracją towarów sklasyfikowanych jako niebezpieczne, a także transportujących je pojazdami, na które są załadowane. Kursy ADR dostarczają kierowcom wiedzy, której potrzebują, aby zdawać sobie sprawę z zagrożeń związanych z przewozem materiałów niebezpiecznych oraz jak chronić siebie i osoby wokół nich.

Jakie szkolenia ADR dla kierowców są wymagane w ramach ADR?

Zgodnie z Europejską Umową w kwestii ADR, kierowcy pojazdów ze zbiornikami i niektórymi częściami zbiorników oraz niektórzy kierowcy pojazdów transportujących towary niebezpieczne w paczkach, muszą posiadać specjalne świadectwo zawodowe, czasami zwane nieformalnie „Certyfikatem ADR”.

Czy kurs ADR jest obowiązkowy?

Wszyscy kierowcy samochodów przewożących produkty niebezpieczne muszą przebyć zatwierdzony podstawowy kurs ADR. Kursy wyposażają kierowców w informacje, dzięki którym:

 • Są świadomi ryzyk związanych z przewozem towarów niebezpiecznych
 • Są świadomi przepisów dotyczących towarów niebezpiecznych?
 • Potrafią podjąć kroki w celu obniżenia prawdopodobieństwa zajścia incydentu
 • Potrafią podjąć wszelkie niezbędne środki dla indywidualnego bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa społecznego i środowiska
 • Mogą ograniczyć skutki każdego wypadku, który się wydarzy
 • Rozumieją działania, które nal

Kurs ADR cena - ile może kosztować szkolenie?

Istnieje wysokie zapotrzebowanie na kierowców przeszkolonych w zakresie ADR, co może prowadzić do atrakcyjniejszych możliwości zatrudnienia, a ponadto większych zarobków. Kompletny kurs ADR będzie różnić się ceną w zależności od dobranego modułu. Kurs podstawowy ADR + specjalistyczny cysterna to koszt 800zł, zatem można go uznać za świetną inwestycję, a jeżeli zagwarantuje ci lepszą pracę, zwróci się sama.

Kto może uzyskać zaświadczenie ADR?

Zaświadczenie ADR otrzymuje osoba, która:

 • ukończyła 21 lat.
 • spełnia wymagania zdefiniowane w przepisach prawa o ruchu drogowym i o transporcie drogowym w stosunku do kierowców wykonujących przewóz drogowy (prawo jazdy)
 • skończyła adekwatny kurs ADR
 • osiągnęła rezultat pozytywny z egzaminu kończącego kurs ADR