Adres: ul. gen. Władysława Andersa 15, 41-200 Sosnowiec   Telefon: 509 463 307

           

Planujesz odbyć kurs ADR w Tychach? Zapraszamy do naszego ośrodka!

Zadzwoń: 500 488 966

biuro@adrtest.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: Miasta Kurs ADR Tychy

Kurs ADR Tychy

Potrzebujesz szkolenia ADR? Jesteśmy zawsze gotowi, aby Ci pomóc!

Zadzwoń do nas 500 488 966 i zapytaj o szczegóły! Proponujemy szansę zyskania wiedzy i umiejętności potrzebnych przy transporcie materiałów niebezpiecznych. Zaufało nam wielu klientów i nie zawiedliśmy tego zaufania. Wszystkie świadczone przez nas usługi cechują się doskonałą jakością oraz profesjonalizmem. Dbamy o satysfakcję naszych uczniów. W naszym ośrodku znajdziesz kompetentną kadrę, przyjemną atmosferę i przemyślane rozwiązania dopasowane specjalnie pod Twoje preferencje, aby Twoje szkolenie ADR było lekkie oraz skuteczne.

Kursy ADR w Tychach - zajmujemy się tym na codzień

Jeżeli interesujesz się kursami dla kierowców samochodów ciężarowych, nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Wizją naszej firmy jest maksymalizowanie satysfakcji naszych kontrahentów poprzez świadczenie usług najwyższej jakości w bardzo przystępnej cenie dzięki wdrażaniu pionierskich rozwiązań organizacyjnych oraz technologicznych. Na co dzień zajmujemy się realizacją szkoleń zawodowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zmienialiśmy charakter działalności, ale zawsze kursy i szkolenia ADR był podstawową usługą, którą wykonywaliśmy. Bezgranicznie wierzymy w budowanie długookresowych więzi partnerskich, dzielenie się doświadczeniem oraz lojalność i dostępność w dowolnej chwili. Wartości te są mocno zakorzenione w naturze naszej marki, a każdy nasz podwładny z dumą je pielęgnuje i promuje. To dzięki Waszemu zaangażowaniu, oryginalności oraz przedsiębiorczości tak daleko zaszliśmy!

Kurs ADR dla kierowców w Tychach

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego kontrahenta, co w połączeniu z przygotowaniem sprzętowym oraz organizacyjnym pozwala nam zrealizować każde zamówienie. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs ADR Tychy lub Kursy ADR Tychy niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) Naszym celem jest być liderem zmian! Pragniemy aby klienci dostawali od nas sposób rozwiązania swoich problemów oraz aby przekazywali te rozwiązania innym. Dzięki temu poszerzymy nasze kompetencje nie tylko w Tychach, ale także w całej Polsce. Realizując ten projekt, aspirujemy do objęcia pozycji wiodącego dostarczyciela usług w szkoleniowo-edukacyjnej.

Dzwoń lub napisz teraz!
Tel.: 500 488 966 E-mail: biuro@adrtest.pl
Pracujemy pon-pt od 8tej do 16tej

Czym się zajmuje nasza firma szkoleniowa w Tychach?

Szkolenie ADR i transport drogowy towarów niebezpiecznych podlega międzynarodowym przepisom i jest skrupulatnie respektowane. Większość krajów europejskich zatwierdziła Europejską Umowę dotyczącą Międzynarodowego Przewozu Drogowego Towarów Niebezpiecznych (ADR). Każdy kraj, który egzekwuje ADR, podejmuje wyznaczone środki bezpieczeństwa przez własne ustawodawstwo krajowe. Zamiarem ADR jest zagwarantowanie, że towary niebezpieczne (w tym odpady medyczne oraz inne niebezpieczne) przewożone drogą mogą bezproblemowo przestępować granice międzynarodowe, o ile artykuły, pojazdy oraz transportowcy przestrzegają jej przepisów. ADR funkcjonuje od 1968 r. i jest zarządzany przez Europejską Komisję Gospodarczą Organizacji Narodów Zjednoczonych (EKG ONZ). Jest odświeżany co 2 lata, aby uwzględnić rozwój technologiczny. Przewozem drogowym towarów niebezpiecznych jest każda operacja transportu drogowego wykonywana pojazdem po drogach publicznych, w tym czynności związane z załadunkiem, rozładunkiem, pakowaniem i napełnianiem. Różni uczestnicy związani z przewozem towarów niebezpiecznych, w tym nadawca, przewoźnik, kierowca, pakujący, ładujący, napełniający, rozładowujący, operator kontenera/cysterna, załoga pojazdu, odbiorca, doradca ds. bezpieczeństwa, organ kontrolny lub jakakolwiek inna osoba, która zwykle podlega odpowiednie przepisy ustawowe dotyczące transportu mają obowiązek być odpowiednio. Kierowcy prowadzący pojazd w celu przewozu towarów niebezpiecznych muszą posiadać ważne świadectwo przeszkolenia ADR. Aby uzyskać taki certyfikat, kierowcy muszą najpierw przejść zatwierdzony kurs podstawowy ADR i/lub specjalizacji kierowców cystern, a następnie pomyślnie zdać egzamin.
Jeżeli prowadzisz pojazd transportujący artykuły niebezpieczne, zgodnie z rozporządzeniem musisz mieć zaświadczenie ADR. Przed styczniem 2007 r. dotyczyło to wyłącznie pojazdów powyżej 3,5 tony, jednak teraz musisz posiadać certyfikat ADR, jeżeli jedziesz pojazdem ciężarowym, Fordem Transit lub przykładowo:

 • Cysterną drogową zawierającą towary niebezpieczne.
 • Pojazdem holującym kontener-cysternę załadowany wszelakimi przetworami niebezpiecznymi
 • Pojazdem przemieszczającym towary niebezpieczne luzem
 • Pojazdem przewożącym materiały radioaktywne
 • Pojazdem przemieszczającym towary niebezpieczne w paczkachProwadzenie kursów z zakresu przewozu materiałów niebezpiecznych (ADR) rozpoczęliśmy z uwagi na wieloletnie doświadczenie zawodowe naszych instruktorów. Oferujemy Państwu obszerny zakres szkoleń - ADR kurs podstawowy, kurs na cysterny, ADR klasa 1 i klasa 7. Do naszego programu szkoleń wdrażamy rozwiązania, które umożliwiają uczestnikom lepiej zrozumieć poruszane zagadnienia oraz przypomnieć te prezentowane na innych kursach, a wykorzystywane w przewozie towarów niebezpiecznych. Jeżeli chcesz mieć gwarancję starannego przygotowania do egzaminu i późniejszej pracy na stanowisku kierowcy ADR, oferta naszego ośrodka powstała z myślą o Tobie. Zapewniamy fachowe przygotowanie do egzaminu i wysoką zdawalność.

Profesjonalni i wykształceni instruktorzy są powodem, dla którego jesteśmy jednym spośród najlepszych dostarczycieli szkoleń ADR na Śląsku. Oferujemy przystępne kursy szkoleniowe ADR, dzięki którym kierowcy zdobywają niezbędny atest nieodzowny do przewozu materiałów niebezpiecznych. Jako wiodący dostawca kursów ADR gwarantujemy aktualne i solidne szkolenia nadzorowane przez ekspertów z branży. Nasi szkoleniowcy nieprzerwanie doskonalą swoje kompetencje. Dzięki temu możesz być pewny ich profesjonalizmu i fachowości. Swoją wiedzę czerpią z przeszło 25-letniego doświadczenia w branży na stanowiskach od administrowania transportem. Kurs ADR powinien być pouczający z równowagą teorii i praktyki. Aktualność jego zawartości jest na bieżąco kontrolowana oraz przekazywana przez zawodowego instruktora. Oferujemy szkolenia szyte na miarę, przystosowane do potrzeb Twojej firmy i ról szkolonych. Każdy kurs może być dobrany do tych środków transportu, które są kluczowe dla Ciebie lub Twojego zespołu. Oznacza to, że cała treść kursu jest odpowiednia, a czas nie jest marnowany na materiały, które nie mają zastosowania do ich potrzeb. Twoja wiedza i zrozumienie to nasza renoma!

Nieustannie analizujemy potrzeby oraz życzenia Kontrahentów - każdy posiada inne potrzeby i życzenia. Dlatego przygotowaliśmy funkcjonalny pakiet usług dla osób planujących odbyć kurs ADR. Różnorodność oferowanych rozwiązań zaświadcza o naszej plastyczności w adaptowaniu się do potrzeb naszych petentów i sprawności tworzenia z nimi relacji. Zawsze stosujemy nieszablonowe i praktyczne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta. Wiemy, że zadowolenie klienta jest najważniejsze. Dzięki temu z większością naszych klientów współpracujemy od wielu lat. Sukcesy osiągane przez naszych klientów są również naszym sukcesem. Naszą kluczową maksymą jest zagwarantowanie naszym konsumentom dostępu do przystępnej informacji na temat kosztów świadczonych przez nas usług. W dowolnej chwili możecie Państwo zażądać takich informacji drogą elektroniczną, za pośrednictwem wskazanego e-maila, albo telefonicznie podczas rozmowy z naszym doradcą. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, wskazując: najsensowniejsze, najsolidniejsze oraz najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu dbamy o Twój czas i portfel. Systematycznie pracujemy na Twoje zaufanie! Jeśli tym czego szukasz jest certyfikat ADR Tychy - Jesteśmy do dyspozycji: 500488966Pracujemy poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00

Jak wygląda kurs ADR?

Kursy ADR są dla kierowców, którzy zamierzają zyskać upoważnienia ADR:

 • po raz pierwszy
 • kierowców, których upoważnienia wygasły
 • kierowców, którzy przedłużają ich ważność, wg ustawy, przed upływem 5 lat od chwili uzyskania certyfikatu

Kierowcy muszą przejść szkolenie oraz zdać egzamin wielokrotnego wyboru, zanim uzyskają zaświadczenie ADR. Tutaj może pomóc uznana firma świadcząca usługi szkoleniowe w zakresie transportu, taka jak my. Ogólnie rzecz biorąc, szkolenia ADR trwają średnio cztery dni, a kurs obejmuje takie zapytania, jak sprężone gazy, łatwopalne ciecze, przedmioty żrące i substancje toksyczne.

Wyróżniamy się

Gdzie nas znajdziesz

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Tychy oraz okolice. Mimo to stale podnosimy swoje kwalifikacje świadcząc usługi dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Niezależnie od tego, czy potrzebne Ci jest tylko zaświadczenie ADR, czy poszukujesz kursów doszkalających dla kierowców w Tychach - u nas pomożemy Ci ze wszystkim

Pracujemy dla naszych odbiorców ze wszystkich miast Polski. Kierując się ich dotychczasowymi potrzebami, jesteśmy dostępni pod naszymi numerami telefonów w godzinach od 9:00 do 16:00 w dni robocze.

Ostatnio odbyte szkolenia

kompletne szkolenie ADR Olkusz, kurs materiały wybuchowe Będzin, kurs specjalistyczny transport w cysternach Jaworzno, podstawowy kurs ADR Czeladź, kurs materiały promieniotwórcze Mysłowice, podstawowy kurs ADR + cysterny Dąbrowa

FAQ

Najczęściej zadawane pytania. Co warto wiedzieć przed przystąpieniem do szkolenia.

Komu potrzebny jest kurs ADR?

Kurs ADR jest dedykowany dla osób zajmujących się obsługą czy administracją materiałów sklasyfikowanych jako niebezpieczne, a ponadto transportujących je pojazdami, na które są załadowane. Kursy ADR dostarczają kierowcom wiedzy, jakiej potrzebują, aby zdawać sobie sprawę z niebezpieczeństw związanych z przewozem towarów niebezpiecznych oraz jak zabezpieczać siebie i osoby wokół nich.

Jakie szkolenia ADR dla kierowców są wymagane w ramach ADR?

Zgodnie z Europejską Umową w kwestii ADR, kierowcy pojazdów ze zbiornikami i niektórymi częściami zbiorników oraz niektórzy kierowcy samochodów przewożących towary niebezpieczne w paczkach, muszą posiadać specjalne świadectwo zawodowe, czasami określane nieformalnie „Certyfikatem ADR”.

Czy kurs ADR jest obowiązkowy?

Wszyscy kierowcy samochodów transportujących produkty niebezpieczne muszą przejść zatwierdzony podstawowy kurs ADR. Kursy wyposażają transportowców w instrukcje, dzięki którym:

 • Są świadomi ryzyk powiązanych z przewozem towarów niebezpiecznych
 • Są świadomi przepisów dotyczących towarów niebezpiecznych?
 • Potrafią podjąć kroki w celu zminimalizowania prawdopodobieństwa zajścia incydentu
 • Potrafią podjąć wszystkie niezbędne środki dla indywidualnego bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa społecznego i środowiska
 • Mogą ograniczyć efekty każdego wypadku, który się wydarzy
 • Rozumieją działania, które nal

Kurs ADR cena - ile może kosztować szkolenie?

Istnieje wysokie zapotrzebowanie na transportowców przeszkolonych w obrębie ADR, co może prowadzić do ciekawszych ofert zatrudnienia, a także wyższych zarobków. Kompletny kurs ADR będzie różnić się ceną w zależności od wybranego modułu. Kurs podstawowy ADR + specjalistyczny cysterna to koszt 800zł, więc można go uznać za świetną inwestycję, a jeśli zapewni ci lepszą pracę, zwróci się sama.

Kto może dostać zaświadczenie ADR?

Zaświadczenie ADR dostaje osoba, która:

 • ukończyła 21 lat.
 • spełnia kryteria określone w przepisach prawa o ruchu drogowym i o transporcie drogowym w stosunku do kierowców wykonujących przewóz drogowy (prawo jazdy)
 • ukończyła adekwatny kurs ADR
 • osiągnęła rezultat pozytywny z egzaminu kończącego kurs ADR