Adres: ul. gen. Władysława Andersa 15, 41-200 Sosnowiec   Telefon: 500 488 966

           

Planujesz odbyć kurs ADR? Zapraszamy do naszego ośrodka!

Zadzwoń: 500 488 966

biuro@adrtest.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: Miasta Kurs ADR Częstochowa

Kurs ADR Częstochowa

Potrzebujesz szkolenia ADR? W czym możemy Ci pomóc?

Nie zwlekaj, zadzwoń do nas 500 488 966 lub napisz biuro@adrtest.pl i zapytaj o więcej. Proponujemy okazję zdobycia wiedzy oraz umiejętności niezbędnych przy przewozie materiałów niebezpiecznych. Zaufało nam wielu klientów i nie zawiedliśmy tego zaufania. Wszystkie oferowane przez nas kursy charakteryzują się wysoką jakością i profesjonalizmem. Dbamy o satysfakcję naszych kursantów. W naszym ośrodku znajdziesz doświadczoną obsługę, przyjemną atmosferę i przemyślane rozwiązania dostosowane specjalnie pod Twoje preferencje, aby Twoje szkolenie ADR było lekkie oraz skuteczne.

Kursy ADR w Częstochowie - zajmujemy się tym na codzień

Jeżeli interesujesz się organizacją kursów ADR, nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Wizją naszej marki jest maksymalizowanie satysfakcji naszych klientów przez udzielanie usług najwyższej klasy w nadzwyczaj przystępnej cenie dzięki używaniu pomysłowych rozwiązań organizacyjnych oraz technicznych. Na co dzień zajmujemy się przeprowadzaniem kursów ADR. Chcemy stale rozwijać umiejętności naszych podwładnych a także nasze usługi. Wierząc, że środkiem do triumfu firmy są jej pracownicy przywiązujemy dużą wagę do zaangażowania, motywacji i oryginalności. Gorliwie wierzymy w budowanie długookresowych więzi partnerskich, dzielenie się doświadczeniem oraz otwartość oraz dostępność w dowolnej chwili. Wartości te są głęboko zakorzenione w naturze naszej marki, a każdy nasz pracownik z godnością je rozwija i upowszechnia. To dzięki Wam szukamy niebanalnych rozwiązań i sprawnie chwytamy okazje na realizowanie czegoś nowego.

Kursy ADR w Częstochowie

Celem naszej marki jest zdobycie Państwa zaufania oraz zapewnienie Państwu komfortu korzystania z naszej oferty. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs ADR Częstochowa lub Kursy ADR Częstochowa niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) Naszym priorytetowym celem było oraz stanowi do dnia dzisiejszego budzić zadowolenie naszych teraźniejszych, jak również spodziewanych klientów.

Szkolenia dla kierowców Częstochowa - zapraszamy do ADRTEST!

Kompetentni oraz niezawodni instruktorzy są powodem, dla którego jesteśmy jednym z najskuteczniejszych dostarczycieli szkoleń ADR na Śląsku. Oferujemy zrozumiałe kursy szkoleniowe ADR, dzięki którym kierowcy zdobywają niezbędny atest konieczny do przewozu materiałów niebezpiecznych. Jako wiodący dostawca kursów ADR gwarantujemy aktualne oraz solidne szkolenia realizowane przez ekspertów z branży. Nasi instruktorzy systematycznie poszerzają swoje kompetencje. Dzięki temu możesz być pewny ich profesjonalizmu i fachowości. Swoją wiedzę czerpią z przeszło 25-letniego doświadczenia w branży na stanowiskach od zarządzania transportem. Kurs ADR powinien być pouczający z równowagą teorii oraz praktyki. Aktualność jego zawartości jest na bieżąco sprawdzana i dostarczana przez kompetentnego szkoleniowca. Oferujemy szkolenia szyte na miarę, przystosowane do potrzeb Twojej firmy i osób szkolonych. Każdy kurs może być dostosowany do tych środków transportu, które są kluczowe dla Ciebie albo Twojego zespołu. Oznacza to, że cała treść kursu jest odpowiednia, a czas nie jest tracony na materiały, które nie mają wykorzystania do ich potrzeb. Twoja wiedza i zrozumienie to nasza renoma!

Prowadzenie kursów z zakresu transportu materiałów niebezpiecznych (ADR) rozpoczęliśmy z uwagi na długoletnie doświadczenie zawodowe naszych instruktorów. Proponujemy Państwu pełen zakres szkoleń - ADR kurs podstawowy, kurs na cysterny, ADR klasa 1 i klasa 7. Do naszego planu szkoleń wprowadzamy rozwiązania, jakie umożliwiają uczestnikom dokładnie poznać poruszane zagadnienia oraz przypomnieć te tłumaczone na innych kursach, a wykorzystywane w transporcie ładunków niebezpiecznych. Jeśli chcesz mieć gwarancję dokładnego przygotowania do egzaminu i późniejszej pracy na stanowisku kierowcy ADR, oferta naszego ośrodka powstała z myślą o Tobie. Zapewniamy profesjonalne przygotowanie do egzaminu i wysoką zdawalność.

Szkolenie ADR i transport drogowy towarów niebezpiecznych podlega międzynarodowym przepisom i jest skrupulatnie przestrzegane. Większość krajów europejskich podpisała Europejską Umowę dotyczącą Międzynarodowego Przewozu Drogowego Towarów Niebezpiecznych (ADR). Każdy kraj, który respektuje ADR, wdraża określone środki bezpieczeństwa poprzez indywidualne ustawodawstwo krajowe. Zamiarem ADR jest zapewnienie, że towary niebezpieczne (w tym odpady medyczne i pozostałe szkodliwe) transportowane drogą mogą bezproblemowo przekraczać granice międzynarodowe, o ile materiały, pojazdy i transportowcy przestrzegają jej przepisów. ADR funkcjonuje od 1968 r. i jest regulowany przez Europejską Komisję Gospodarczą Organizacji Narodów Zjednoczonych (EKG ONZ). Jest uaktualniany co 2 lata, aby uwzględnić postęp technologiczny. Przewozem drogowym towarów niebezpiecznych jest każda operacja transportu drogowego wykonywana pojazdem po drogach publicznych, w tym czynności związane z załadunkiem, rozładunkiem, pakowaniem i napełnianiem. Różni uczestnicy związani z przewozem towarów niebezpiecznych, w tym nadawca, przewoźnik, kierowca, pakujący, ładujący, napełniający, rozładowujący, operator kontenera/cysterna, załoga pojazdu, odbiorca, doradca ds. bezpieczeństwa, organ kontrolny lub jakakolwiek inna osoba, która zwykle podlega odpowiednie przepisy ustawowe dotyczące transportu mają obowiązek być odpowiednio. Kierowcy prowadzący pojazd w celu przewozu towarów niebezpiecznych muszą posiadać ważne świadectwo przeszkolenia ADR. Aby uzyskać taki certyfikat, kierowcy muszą najpierw przejść zatwierdzony kurs podstawowy ADR i/lub specjalizacji kierowców cystern, a następnie pomyślnie zdać egzamin.
Jeśli prowadzisz pojazd transportujący materiały niebezpieczne, zgodnie z rozporządzeniem musisz posiadać zaświadczenie ADR. Przed styczniem 2007 r. dotyczyło to jedynie pojazdów powyżej 3,5 tony, ale teraz musisz dysponować certyfikatem ADR, jeżeli kierujesz samochodem ciężarowym, Fordem Transit albo przykładowo:

 • Cysterną drogową zawierającą artykuły niebezpieczne.
 • Pojazdem holującym kontener-cysternę załadowany jakimikolwiek przetworami niebezpiecznymi
 • Pojazdem przemieszczającym towary niebezpieczne luzem
 • Pojazdem przewożącym materiały radioaktywne
 • Pojazdem przewożącym materiały niebezpieczne w paczkachNiezmiennie zgłębiamy potrzeby i pragnienia Klientów - każdy ma wyjątkowe potrzeby i pragnienia. Zatem przygotowaliśmy korzystny pakiet usług dla osób chcących odbyć szkolenie ADR. Mnogość oferowanych rozwiązań mówi o naszej plastyczności w dostosowywaniu się do potrzeb naszych odbiorców i umiejętności tworzenia z nimi relacji. Zawsze stosujemy nieszablonowe i praktyczne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta. Wiemy, że zadowolenie klienta jest najważniejsze. Dzięki temu z większością naszych klientów współpracujemy od wielu lat. Sukcesy osiągane przez naszych klientów są również naszym sukcesem. Naszą podstawową dyrektywą jest udzielenie naszym kontrahentom dostępu do czytelnej informacji na temat kosztów oferowanych przez nas usług. W dowolnej chwili możecie Państwo zażądać takich wiadomości drogą internetową, za pośrednictwem wskazanego e-maila, bądź telefonicznie podczas konwersacji z naszym doradcą. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, ukazując: najodpowiedniejsze, najsolidniejsze oraz najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu troszczymy się o Twój czas i portfel. Codziennie pracujemy na Twoje zaufanie! Jeśli tym czego szukasz jest zaświadczenie ADR Częstochowa - Jesteśmy do dyspozycji: 500 - 488 - 966Pracujemy od 8tej do 16tej pon-pt

Co to jest kurs ADR?

Kursy ADR są dla kierowców, którzy chcą zdobyć upoważnienia ADR:

 • po raz pierwszy
 • kierowców, których uprawnienia wygasły
 • kierowców, którzy przedłużają ich ważność, wg ustawy, przed upływem 5 lat od daty zdobycia certyfikatu

Kierowcy muszą odbyć szkolenie i zaliczyć egzamin wielokrotnego wyboru, zanim uzyskają zaświadczenie ADR. Tutaj może pomóc uznana firma oferująca usługi szkoleniowe w zakresie transportu, taka jak my. Ogólnie rzecz biorąc, szkolenia ADR trwają statystycznie cztery dni, a kurs obejmuje takie zagadnienia, jak sprężone gazy, łatwopalne ciecze, przedmioty żrące i substancje toksyczne.

Nasze atuty

Gdzie nas znajdziesz

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Częstochowa oraz okolice. Mimo to stale podnosimy swoje kwalifikacje świadcząc usługi dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Zadzwoń do nas.
Tel.: 500 488 966 E-mail: kursy@adrtest.pl
Zadzwoń do nas poniedziałek - piątek
w godzinach od 8:00 do 16:00

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jedynie podstawowego kursu ADR w Częstochowie, czy potrzebny Ci jest specjalistyczne szkolenie na transport w cysternach - u nas załatwisz wszystko od ręki

Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu z nami - wytłumaczymy szczegóły techniczne oraz użytkowe oraz podpowiemy najatrakcyjniejsze dla obu stron rozwiązanie.

Ostatnio przeprowadzone kursy

kurs materiały promieniotwórcze Olkusz, podstawowy kurs ADR + cysterny Jaworzno, kompletne szkolenie ADR Będzin, podstawowy kurs ADR Czeladź, kurs materiały wybuchowe Dąbrowa, kurs specjalistyczny transport w cysternach Mysłowice

FAQ

Najczęściej zadawane pytania. Co warto wiedzieć przed przystąpieniem do szkolenia.

Komu potrzebny jest kurs ADR?

Kurs ADR jest dedykowany dla osób zajmujących się obsługą albo administracją towarów ocenionych jako niebezpieczne, a także przewożących je pojazdami, na które są załadowane. Kursy ADR dostarczają kierowcom wiedzy, jakiej potrzebują, aby zdawać sobie sprawę z niebezpieczeństw związanych z transportem ładunków niebezpiecznych i jak chronić siebie i osoby wokół nich.

Jakie kursy ADR dla kierowców są wymagane w ramach ADR?

Zgodnie z Europejską Umową w kwestii ADR, kierowcy pojazdów ze zbiornikami i niektórymi częściami zbiorników oraz niektórzy kierowcy samochodów przewożących materiały niebezpieczne w paczkach, muszą posiadać specjalistyczne świadectwo zawodowe, czasami zwane nieformalnie „Certyfikatem ADR”.

Czy kurs ADR jest obowiązkowy?

Wszyscy kierowcy pojazdów przewożących materiały niebezpieczne muszą przejść zatwierdzony podstawowy kurs ADR. Kursy wyposażają transportowców w instrukcje, dzięki którym:

 • Są świadomi ryzyk związanych z transportem produktów niebezpiecznych
 • Są świadomi przepisów dotyczących towarów niebezpiecznych?
 • Potrafią podjąć kroki w celu obniżenia prawdopodobieństwa wystąpienia wypadku
 • Potrafią podjąć wszelkie konieczne środki dla indywidualnego bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa publicznego i otoczenia
 • Mogą zredukować skutki każdego wypadku, który się wydarzy
 • Rozumieją działania, które nal

  Kurs ADR cena - ile może kosztować szkolenie?

  Istnieje duże zapotrzebowanie na transportowców przeszkolonych w zakresie ADR, co może prowadzić do ciekawszych ofert zatrudnienia, a ponadto większych zarobków. Kompletny kurs ADR będzie różnić się ceną w zależności od wybranego modułu. Kurs podstawowy ADR + specjalistyczny cysterna to koszt 800zł, więc można go uznać za doskonałą inwestycję, a jeśli zagwarantuje ci lepszą pracę, zwróci się sama.

  Kto może uzyskać zaświadczenie ADR?

  Zaświadczenie ADR dostaje osoba, która:

  • ukończyła 21 lat.
  • spełnia wymagania zdefiniowane w przepisach prawa o ruchu drogowym oraz o transporcie drogowym w stosunku do kierowców wykonujących przewóz drogowy (prawo jazdy)
  • odbyła właściwy kurs ADR
  • osiągnęła rezultat pozytywny z egzaminu kończącego kurs ADR

  Zaświadczenie ADR dostaje osoba, która:

  • ukończyła 21 lat.
  • spełnia wymagania zdefiniowane w przepisach prawa o ruchu drogowym oraz o transporcie drogowym w stosunku do kierowców wykonujących przewóz drogowy (prawo jazdy)
  • odbyła właściwy kurs ADR
  • osiągnęła rezultat pozytywny z egzaminu kończącego kurs ADR