Adres: ul. gen. Władysława Andersa 15, 41-200 Sosnowiec   Telefon: 509 463 307

           

Planujesz odbyć kurs ADR? Zapraszamy do naszego ośrodka!

Zadzwoń: 500 488 966

biuro@adrtest.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: Miasta Kurs ADR Siewierz

Kurs ADR Siewierz

Potrzebujesz firmy oferującej kursy ADR w Siewierzu? Jesteśmy tu, żeby Ci pomóc.

Zadzwoń do nas 500 488 966 i poznaj naszą ofertę! Jako firma usługowa świadczymy szansę zyskania wiedzy oraz umiejętności niezbędnych przy przewozie materiałów niebezpiecznych. Zaufało nam wielu klientów i nie zawiedliśmy tego zaufania. Wszystkie oferowane przez nas kursy cechują się wysoką jakością oraz profesjonalizmem. Dbamy o satysfakcję naszych uczniów. W naszym ośrodku znajdziesz kompetentną kadrę, przyjemną atmosferę i przemyślane rozwiązania przystosowane specjalnie pod Twoje preferencje, aby Twoje szkolenie ADR było lekkie oraz efektywne.

Oferta kursów ADR naszej firmy - dlaczego warto?

Jeżeli interesujesz się organizacją kursów ADR, nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Wizją naszej firmy jest maksymalizowanie satysfakcji naszych kontrahentów przez udzielanie usług najwyższej klasy w nadzwyczaj niewygórowanej cenie dzięki stosowaniu niekonwencjonalnych rozwiązań organizacyjnych oraz technicznych. Zwyczajowo spędzamy czas zajmując się prowadzeniem szkoleń ADR. Dzięki zaangażowaniu zespołu pracujemy dla dobra naszych wspólników, klientów, partnerów oraz firmy. Obustronne zaufanie, poszanowanie, duma z przeprowadzanej pracy i wspólnych wyników przyczynia się prężnej współpracy w naszej jednostce. Systematyczne działania pozwoliły zbudować instytucję będącą wzorem stabilności w branży edukacyjnej. Ta metoda wymagała determinacji, wizji i szczęścia do wszystkich, którzy solidarnie budowali oraz ciągle kształtują naszą instytucję. To dzięki Waszemu zaangażowaniu, śmiałości i inicjatywie tak daleko zaszliśmy!

Kursy ADR w Siewierzu

Priorytetem naszej spółki jest uzyskanie Państwa zaufania oraz zapewnienie Państwu komfortu korzystania z naszej oferty. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs ADR Siewierz lub Kursy ADR Siewierz niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) To nasza misja - chcemy być uczciwą, rzetelną i fachową marką zapewniającą dla swoich kontrahentów towary oraz usługi najwyższej jakości, a podstawowymi wyznacznikami naszych działań są: jakość, kompetencje, standardy.

Czym się zajmuje nasza firma szkoleniowa w Siewierzu?

Kompetentni oraz wykształceni trenerzy są powodem, dla którego jesteśmy jednym z najlepszych dostawców szkoleń ADR na Śląsku. Oferujemy przejrzyste kursy szkoleniowe ADR, dzięki którym kierowcy otrzymują niezbędny dokument obowiązkowy do przewozu towarów niebezpiecznych. Jako wiodący dostawca kursów ADR gwarantujemy aktualne i solidne szkolenia nadzorowane przez ekspertów z branży. Nasi instruktorzy nieustannie poszerzają swoje kwalifikacje. Dzięki temu możesz być pewny ich profesjonalizmu i wiedzy. Swoją wiedzę czerpią z ponad 25-letniego doświadczenia w branży na stanowiskach od nadzorowania transportem. Kurs ADR powinien być edukacyjny z równowagą teorii i praktyki. Aktualność jego zawartości jest na bieżąco analizowana oraz przekazywana przez doświadczonego trenera. Proponujemy szkolenia szyte na miarę, dostosowane do potrzeb Twojej firmy i osób szkolonych. Każdy kurs może być dobrany do tych środków transportu, które są kluczowe dla Ciebie lub Twojego zespołu. Oznacza to, że cała treść kursu jest odpowiednia, a czas nie jest marnowany na tematy, jakie nie mają zastosowania do ich potrzeb. Twoja wiedza i zrozumienie to nasza renoma!

Prowadzenie kursów z zakresu transportu materiałów niebezpiecznych (ADR) zaczęliśmy ze wględu na długoletnie doświadczenie zawodowe naszych instruktorów. Proponujemy Państwu pełen zakres szkoleń - ADR kurs podstawowy, kurs na cysterny, ADR klasa 1 i klasa 7. Do naszego planu szkoleń wprowadzamy rozwiązania, jakie umożliwiają partycypantom odpowiednio poznać poruszane zagadnienia oraz przypomnieć te przedstawiane na innych kursach, a wykorzystywane w przewozie towarów niebezpiecznych. Jeśli chcesz mieć pewność właściwego przygotowania do egzaminu i późniejszej pracy na stanowisku kierowcy ADR, oferta naszego ośrodka powstała z myślą o Tobie. Gwarantujemy fachowe przygotowanie do egzaminu i wysoką zdawalność.

Szkolenie ADR i transport drogowy towarów niebezpiecznych podlega międzynarodowym przepisom i jest ściśle przestrzegane. Większość krajów europejskich podpisała Europejską Umowę dotyczącą Międzynarodowego Przewozu Drogowego Towarów Niebezpiecznych (ADR). Każdy kraj, który respektuje ADR, stosuje określone środki bezpieczeństwa poprzez niezależne ustawodawstwo krajowe. Zamysłem ADR jest zagwarantowanie, że materiały niebezpieczne (w tym odpady medyczne i inne niebezpieczne) przewożone drogą mogą bezproblemowo przestępować granice międzynarodowe, o ile materiały, pojazdy oraz transportowcy przestrzegają jej przepisów. ADR obowiązuje od 1968 r. i jest administrowany poprzez Europejską Komisję Gospodarczą Organizacji Narodów Zjednoczonych (EKG ONZ). Jest odświeżany co 2 lata, aby uwzględnić postęp techniczny. Przewozem drogowym towarów niebezpiecznych jest każda operacja transportu drogowego wykonywana pojazdem po drogach publicznych, w tym czynności związane z załadunkiem, rozładunkiem, pakowaniem i napełnianiem. Różni uczestnicy związani z przewozem towarów niebezpiecznych, w tym nadawca, przewoźnik, kierowca, pakujący, ładujący, napełniający, rozładowujący, operator kontenera/cysterna, załoga pojazdu, odbiorca, doradca ds. bezpieczeństwa, organ kontrolny lub jakakolwiek inna osoba, która zwykle podlega odpowiednie przepisy ustawowe dotyczące transportu mają obowiązek być odpowiednio. Kierowcy prowadzący pojazd w celu przewozu towarów niebezpiecznych muszą posiadać ważne świadectwo przeszkolenia ADR. Aby uzyskać taki certyfikat, kierowcy muszą najpierw przejść zatwierdzony kurs podstawowy ADR i/lub specjalizacji kierowców cystern, a następnie pomyślnie zdać egzamin.
Jeżeli prowadzisz pojazd dostarczający towary niebezpieczne, zgodnie z rozporządzeniem musisz mieć zaświadczenie ADR. Przed styczniem 2007 r. dotyczyło to wyłącznie pojazdów powyżej 3,5 tony, jednak obecnie musisz mieć certyfikat ADR, gdy kierujesz samochodem ciężarowym, Fordem Transit albo przykładowo:

 • Cysterną drogową zawierającą towary niebezpieczne.
 • Pojazdem przewożącym kontener-cysternę załadowany wszelakimi towarami niebezpiecznymi
 • Pojazdem przemieszczającym towary niebezpieczne luzem
 • Pojazdem przewożącym materiały radioaktywne
 • Pojazdem transportującym materiały niebezpieczne w paczkachNiezmiennie zgłębiamy potrzeby oraz życzenia Petentów - każdy posiada inne potrzeby i kryteria. Zatem przygotowaliśmy praktyczny pakiet usług dla osób chcących odbyć szkolenie ADR. Mnogość proponowanych rozwiązań zaświadcza o naszej plastyczności w przystosowywaniu się do potrzeb naszych konsumentów i sprawności budowania z nimi relacji. Zawsze stosujemy nieszablonowe i praktyczne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta. Wiemy, że zadowolenie klienta jest najważniejsze. Dzięki temu z większością naszych klientów współpracujemy od wielu lat. Sukcesy osiągane przez naszych klientów są również naszym sukcesem. Naszą główną maksymą jest zapewnienie naszym nabywcom dostępu do transparentnej informacji na temat kosztów świadczonych przez nas usług. W każdej chwili możecie Państwo zażądać takich wiadomości drogą elektroniczną, za pośrednictwem wskazanego e-maila, czy telefonicznie podczas konwersacji z naszym konsultantem. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, proponując: najatrakcyjniejsze, najsolidniejsze i najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu oszczędzamy Twój czas i portfel. Systematycznie pracujemy na Twoje zaufanie! Jeśli tym czego szukasz jest certyfikat ADR Siewierz - Skontaktuj się z nami już dzisiaj: 500 488 966Godziny otwarcia od 8 do 16 od poniedziałku do piątku

Czym jest kurs ADR?

Kursy ADR są dla kierowców, którzy zamierzają uzyskać upoważnienia ADR:

 • po raz pierwszy
 • kierowców, których uprawnienia wygasły
 • kierowców, którzy przedłużają ich ważność, wg ustawy, przed upływem 5 lat od chwili uzyskania dokumentu

Kierowcy muszą ukończyć szkolenie oraz zaliczyć egzamin wielokrotnego wyboru, zanim uzyskają zaświadczenie ADR. Tutaj może pomóc uznana firma oferująca usługi szkoleniowe w zakresie transportu, taka jak my. Ogólnie rzecz biorąc, szkolenia ADR trwają średnio cztery dni, a kurs obejmuje takie zapytania, jak sprężone gazy, łatwopalne ciecze, przedmioty żrące i substancje toksyczne.

Zalety naszej firmy

Odwiedź nas

Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Siewierz oraz okoliczne miejscowości. Mimo to stale podnosimy swoje kwalifikacje świadcząc usługi dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Czekamy na Twój telefon!
Tel.: 500 488 966 Mail: kursy-adr@adrtest.pl
Zadzwoń do nas poniedziałek - piątek
w godzinach od 8:00 do 16:00

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jedynie podstawowego kursu ADR w Siewierzu, czy potrzebny Ci jest specjalistyczne szkolenie na transport w cysternach - u nas załatwisz wszystko od ręki

Zamiast pisać do nas wiadomość z programu pocztowego lub dzwonić możesz również wykorzystać nasz formularz kontaktowy.

Ostatnio przeprowadzone kursy

kurs materiały promieniotwórcze Będzin, kurs materiały wybuchowe Dąbrowa, kurs specjalistyczny transport w cysternach Olkusz, podstawowy kurs ADR Mysłowice, podstawowy kurs ADR + cysterny Jaworzno, kompletne szkolenie ADR Czeladź

FAQ

Najczęściej zadawane pytania. Co warto wiedzieć przed przystąpieniem do szkolenia.

Kto powinien odbyć kurs ADR?

Kurs ADR jest dedykowany dla osób zajmujących się obsługą czy administracją towarów ocenionych jako niebezpieczne, a także przewożących je pojazdami, na które są załadowane. Kursy ADR dostarczają kierowcom wiedzy, której potrzebują, aby zdawać sobie sprawę z niebezpieczeństw związanych z transportem materiałów niebezpiecznych i jak chronić siebie i osoby wokół nich.

Jakie kursy ADR dla kierowców są wymagane w ramach ADR?

Zgodnie z Europejską Umową w sprawie ADR, kierowcy pojazdów ze zbiornikami i niektórymi częściami zbiorników oraz poszczególni kierowcy pojazdów przewożących materiały niebezpieczne w paczkach, muszą posiadać dodatkowe świadectwo zawodowe, czasami nazywane nieformalnie „Certyfikatem ADR”.

Czy kurs ADR jest obowiązkowy?

Wszyscy kierowcy samochodów przewożących towary niebezpieczne muszą odbyć zatwierdzony podstawowy kurs ADR. Kursy wyposażają kierowców w informacje, dzięki którym:

 • Są świadomi zagrożeń związanych z przewozem ładunków niebezpiecznych
 • Są świadomi przepisów dotyczących towarów niebezpiecznych?
 • Potrafią podjąć kroki w celu ograniczenia prawdopodobieństwa zajścia wypadku
 • Potrafią podjąć wszelkie potrzebne środki dla indywidualnego bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa społecznego i środowiska
 • Mogą ograniczyć skutki każdego incydentu, który się wydarzy
 • Rozumieją działania, które nal

  Kurs ADR cena - ile może kosztować szkolenie?

  Istnieje duże zapotrzebowanie na transportowców przeszkolonych w obrębie ADR, co może prowadzić do lepszych możliwości zatrudnienia, a także większych zarobków. Kompletny kurs ADR będzie różnić się ceną w zależności od dobranego modułu. Kurs podstawowy ADR + specjalistyczny cysterna to koszt 800zł, więc można go uznać za dobrą inwestycję, a jeśli zapewni ci lepszą pracę, zwróci się sama.

  Kto może uzyskać zaświadczenie ADR?

  Zaświadczenie ADR dostaje osoba, która:

  • ukończyła 21 lat.
  • spełnia kryteria zdefiniowane w przepisach prawa o ruchu drogowym i o transporcie drogowym w stosunku do kierowców wykonujących przewóz drogowy (prawo jazdy)
  • przeszła odpowiedni kurs ADR
  • osiągnęła wynik pozytywny z testu kończącego kurs ADR

  Zaświadczenie ADR dostaje osoba, która:

  • ukończyła 21 lat.
  • spełnia kryteria zdefiniowane w przepisach prawa o ruchu drogowym i o transporcie drogowym w stosunku do kierowców wykonujących przewóz drogowy (prawo jazdy)
  • przeszła odpowiedni kurs ADR
  • osiągnęła wynik pozytywny z testu kończącego kurs ADR