Adres: ul. gen. Władysława Andersa 15, 41-200 Sosnowiec   Telefon: 509 463 307

           

Planujesz odbyć kurs ADR? Zapraszamy do naszego ośrodka!

Zadzwoń: 500 488 966

biuro@adrtest.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: Miasta Kurs ADR Zawiercie

Kurs ADR Zawiercie

Planujesz odbyć kurs ADR w Zawierciu? Jesteśmy tu po to, żeby Ci doradzić i pomóc.

Już dziś zadzwoń 500 - 488 - 966 albo wyślij nam e-mail kursy-dla-kierowcow@adrtest.pl i dowiedz się więcej! Oferujemy szansę uzyskania kompetencji i umiejętności nieodzownych przy przewozie materiałów niebezpiecznych. Zaufało nam wielu klientów i nie zawiedliśmy tego zaufania. Wszystkie oferowane przez nas szkolenia cechują się wysoką jakością oraz profesjonalizmem. Dbamy o satysfakcję naszych klientów. W naszym ośrodku znajdziesz doświadczoną kadrę, przyjemną atmosferę i przemyślane rozwiązania dopasowane specjalnie pod Twoje preferencje, aby Twoje szkolenie ADR było łatwe i skuteczne.

Kurs ADR w Zawierciu - w szkoleniu kierowców mamy doświadczenie!

Jeżeli interesujesz się realizacją kursów ADR dla kierowców, nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Wizją naszej marki jest maksymalizowanie satysfakcji naszych klientów poprzez dostarczanie usług najwyższej jakości w nadzwyczaj niewygórowanej cenie dzięki wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań organizacyjnych oraz technicznych. Na co dzień spędzamy czas zajmując się udzielaniem usług szkoleniowych. Pasja z jaką służymy w tej dziedzinie sprawia, że nieprzerwanie szukamy nowych rowiązań i wytyczamy sobie kolejne cele. Podwładni wspólnie przyznają swoją odpowiedzialność za przedłożenie konsumentom oraz partnerom jak najskuteczniejszych rozwiązań. Skupiamy się na jakości, efektywności i produktywności. Przyjmujemy odpowiedzialność za nasze transakcje i wspólne cele. To dzięki Wam szukamy niekonwencjonalnych rozwiązań i wprawnie chwytamy sposobności na budowanie czegoś nowego.

Kursy ADR w Zawierciu

Priorytetem naszej firmy jest uzyskanie Państwa zaufania oraz zapewnienie Państwu komfortu korzystania z naszej oferty. Jeżeli wpisałeś/łaś w Google Kurs ADR Zawiercie lub Kursy ADR Zawiercie niezmiernie cieszymy się, że trafiłeś/łaś właśnie na naszą stronę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nawet jeśli znalazłeś/łaś się tu zupełnie przypadkiem. I tak z otwartymi ramionami powitamy Cię w gronie naszych zadowolonych klientów. :) Naszym zamysłem jest być liderem zmian! Chcemy aby klienci dostawali od nas sposób rozstrzygnięcia swoich dylematów i żeby przekazywali te rozwiązania innym. Dzięki temu rozwiniemy nasze kwalifikacje nie tylko w Zawierciu, ale i w całej Polsce. Realizując owy cel, dążymy do osiągnięcia pozycji wiodącego dostawcy usług w edukacyjnej.

Kursy doszkalające dla kierowców - ADRTEST Was nie zawiedzie

Szkolenie ADR i transport drogowy towarów niebezpiecznych podlega międzynarodowym przepisom i jest ściśle egzekwowane. Większość krajów europejskich podpisała Europejską Umowę dotyczącą Międzynarodowego Przewozu Drogowego Towarów Niebezpiecznych (ADR). Każdy kraj, który przestrzega ADR, stosuje wyznaczone środki bezpieczeństwa przez własne ustawodawstwo krajowe. Celem ADR jest zapewnienie, że artykuły niebezpieczne (w tym odpady medyczne oraz pozostałe niebezpieczne) przewożone drogą mogą bezproblemowo przestępować granice międzynarodowe, o ile produkty, pojazdy oraz kierowcy przestrzegają jej przepisów. ADR obowiązuje od 1968 r. i jest nadzorowany przez Europejską Komisję Gospodarczą Organizacji Narodów Zjednoczonych (EKG ONZ). Jest odświeżany co 2 lata, aby uwzględnić rozwój technologiczny. Przewozem drogowym towarów niebezpiecznych jest każda operacja transportu drogowego wykonywana pojazdem po drogach publicznych, w tym czynności związane z załadunkiem, rozładunkiem, pakowaniem i napełnianiem. Różni uczestnicy związani z przewozem towarów niebezpiecznych, w tym nadawca, przewoźnik, kierowca, pakujący, ładujący, napełniający, rozładowujący, operator kontenera/cysterna, załoga pojazdu, odbiorca, doradca ds. bezpieczeństwa, organ kontrolny lub jakakolwiek inna osoba, która zwykle podlega odpowiednie przepisy ustawowe dotyczące transportu mają obowiązek być odpowiednio. Kierowcy prowadzący pojazd w celu przewozu towarów niebezpiecznych muszą posiadać ważne świadectwo przeszkolenia ADR. Aby uzyskać taki certyfikat, kierowcy muszą najpierw przejść zatwierdzony kurs podstawowy ADR i/lub specjalizacji kierowców cystern, a następnie pomyślnie zdać egzamin.
Jeżeli prowadzisz pojazd przewożący materiały niebezpieczne, zgodnie z prawem musisz posiadać zaświadczenie ADR. Przed styczniem 2007 r. dotyczyło to wyłącznie pojazdów powyżej 3,5 tony, ale aktualnie musisz mieć certyfikat ADR, gdy kierujesz samochodem ciężarowym, Fordem Transit lub przykładowo:

 • Cysterną drogową zawierającą materiały niebezpieczne.
 • Pojazdem przewożącym kontener-cysternę załadowany wszelakimi wyrobami niebezpiecznymi
 • Pojazdem przemieszczającym towary niebezpieczne luzem
 • Pojazdem transportującym materiały radioaktywne
 • Pojazdem transportującym produkty niebezpieczne w paczkachRzetelni oraz doświadczeni instruktorzy są powodem, dla którego jesteśmy jednym z najsolidniejszych dostawców szkoleń ADR na Śląsku. Oferujemy zrozumiałe kursy szkoleniowe ADR, dzięki którym kierowcy zdobywają niezbędny dokument konieczny do przewozu ładunków niebezpiecznych. Jako wiodący dostawca kursów ADR zapewniamy aktualne i rzetelne szkolenia nadzorowane przez specjalistów z branży. Nasi szkoleniowcy nieprzerwanie poszerzają swoje kompetencje. Dzięki temu możesz być pewny ich profesjonalizmu i kompetencji. Swoją wiedzę czerpią z ponad 25-letniego doświadczenia w branży na stanowiskach od rozporządzania transportem. Kurs ADR powinien być pouczający z równowagą teorii i praktyki. Aktualność jego zawartości jest na bieżąco analizowana oraz przekazywana przez zawodowego szkoleniowca. Świadczymy szkolenia szyte na miarę, dopasowane do potrzeb Twojej firmy i osób szkolonych. Każdy kurs może być dobrany do tych środków transportu, które są istotne dla Ciebie czy Twojego personelu. Oznacza to, że cała treść kursu jest odpowiednia, a czas nie jest marnowany na materiały, jakie nie mają wykorzystania do ich potrzeb. Twoja wiedza i zrozumienie to nasza renoma!

Prowadzenie kursów z zakresu transportu artykułów niebezpiecznych (ADR) rozpoczęliśmy ze wględu na długoletnie doświadczenie zawodowe naszych instruktorów. Proponujemy Państwu pełen zakres szkoleń - ADR kurs podstawowy, kurs na cysterny, ADR klasa 1 i klasa 7. Do naszego harmonogramu szkoleń wdrażamy rozwiązania, jakie pozwalają partycypantom prawidłowo zrozumieć poruszane zagadnienia oraz przypomnieć te tłumaczone na innych kursach, a wykorzystywane w transporcie towarów niebezpiecznych. Jeśli chcesz mieć pewność rzetelnego przygotowania do egzaminu i późniejszej pracy na stanowisku kierowcy ADR, oferta naszego ośrodka powstała z myślą o Tobie. Gwarantujemy profesjonalne przygotowanie do egzaminu i wysoką zdawalność.

Postumentem na jakim stawiamy nasz cel jest etyka i najwyższa jakość oferowanych usług. Respektujemy naszych współpracowników, petentów, wspólników oraz ich potrzeby. Z szacunkiem przystępujemy do każdego zlecenia, pracując zgodnie z uzgodnieniami umów. W kontaktach z naszymi konsumentami, partnerami oraz współpracownikami jesteśmy otwarci, odpowiedzialni i zrozumiali. Mamy świadomość, iż plastyczność i zdolność przystosowywania się do zmieniających się wymogów – była, jest i będzie – naszym atutem. Pamiętając o tym, staramy się ten pozytyw wykorzystywać tworząc wzory współpracy z klientami oparte na ich faktycznych potrzebach i wiarygodnych możliwościach. Naszą główną maksymą jest udzielenie naszym konsumentom dostępu do zrozumiałej informacji na temat kosztów świadczonych przez nas usług. W każdej chwili możecie Państwo zażądać takich wiadomości drogą internetową, za pośrednictwem wskazanego e-maila, czy telefonicznie podczas konferencji z naszym doradcą. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, przedstawiając: najcelniejsze, najstabilniejsze oraz najtańsze - rozwiązania. Dzięki temu oszczędzamy Twój czas i portfel. Systematycznie pracujemy na Twoje zaufanie! Poszukujesz szkolenia ADR w Zawierciu? - Jesteśmy do dyspozycji: 500488966Zadzwoń do nas 8:00 - 16:00 pon-pt

Czym jest kurs ADR?

Kursy ADR są dla kierowców, którzy zamierzają uzyskać uprawnienia ADR:

 • po raz pierwszy
 • kierowców, których uprawnienia wygasły
 • kierowców, którzy przedłużają ich ważność, wg ustawy, przed upływem 5 lat od daty zdobycia certyfikatu

Kierowcy muszą ukończyć szkolenie oraz zaliczyć egzamin wielokrotnego wyboru, zanim otrzymają zaświadczenie ADR. Tutaj może pomóc uznana firma oferująca usługi szkoleniowe w zakresie transportu, taka jak my. Ogólnie rzecz biorąc, szkolenia ADR trwają przeciętnie cztery dni, a kurs obejmuje takie zagadnienia, jak sprężone gazy, łatwopalne ciecze, przedmioty żrące i substancje toksyczne.

Dlaczego nasza firma?

Gdzie działamy

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Zawiercie oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Szkolenia ADR w Zawierciu
Tel: 500 488 966
Czynne od 8tej do 16tej poniedziałek - piątek

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jedynie podstawowego kursu ADR w Zawierciu, czy potrzebny Ci jest specjalistyczne szkolenie na transport w cysternach - u nas załatwisz wszystko od ręki

Zamiast pisać do nas wiadomość z programu pocztowego lub dzwonić możesz również skorzystać z naszego formularza kontaktowego.

Ostatnio odbyte kursy

podstawowy kurs ADR + cysterny Mysłowice, kompletne szkolenie ADR Olkusz, kurs materiały wybuchowe Dąbrowa, podstawowy kurs ADR Czeladź, kurs specjalistyczny transport w cysternach Jaworzno, kurs materiały promieniotwórcze Będzin

FAQ

Najczęściej zadawane pytania. Co warto wiedzieć przed przystąpieniem do szkolenia.

Kto powinien odbyć kurs ADR?

Kurs ADR jest przeznaczony dla osób zajmujących się obsługą albo administracją materiałów sklasyfikowanych jako niebezpieczne, a także transportujących je pojazdami, na które są załadowane. Kursy ADR zapewniają kierowcom wiedzy, której potrzebują, aby zdawać sobie sprawę z niebezpieczeństw związanych z transportem materiałów niebezpiecznych i jak chronić siebie i osoby wokół nich.

Jakie szkolenia ADR dla kierowców są wymagane w ramach ADR?

Zgodnie z Europejską Umową w kwestii ADR, kierowcy pojazdów ze zbiornikami i niektórymi częściami zbiorników oraz niektórzy kierowcy samochodów przewożących towary niebezpieczne w paczkach, muszą posiadać specjalistyczne świadectwo zawodowe, czasami nazywane nieformalnie „Certyfikatem ADR”.

Czy kurs ADR jest obowiązkowy?

Wszyscy kierowcy pojazdów transportujących produkty niebezpieczne muszą odbyć zatwierdzony podstawowy kurs ADR. Kursy wyposażają kierowców w instrukcje, dzięki którym:

 • Są świadomi zagrożeń powiązanych z transportem artykułów niebezpiecznych
 • Są świadomi przepisów dotyczących towarów niebezpiecznych?
 • Potrafią podjąć kroki w celu zmniejszenia prawdopodobieństwa zajścia wypadku
 • Potrafią podjąć wszelkie potrzebne środki dla własnego bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa społecznego i środowiska
 • Mogą zredukować efekty każdego incydentu, który się wydarzy
 • Rozumieją działania, które nal

  Kurs ADR cena - ile może kosztować szkolenie?

  Istnieje spore zapotrzebowanie na transportowców przeszkolonych w obrębie ADR, co może prowadzić do ciekawszych ofert zatrudnienia, a ponadto większych zarobków. Kompletny kurs ADR będzie różnić się ceną w zależności od dobranego modułu. Kurs podstawowy ADR + specjalistyczny cysterna to koszt 800zł, więc można go uznać za doskonałą inwestycję, a jeśli zapewni ci lepszą pracę, zwróci się sama.

  Kto może zyskać zaświadczenie ADR?

  Zaświadczenie ADR otrzymuje osoba, która:

  • ukończyła 21 lat.
  • spełnia kryteria sformułowane w przepisach prawa o ruchu drogowym i o transporcie drogowym w stosunku do kierowców wykonujących przewóz drogowy (prawo jazdy)
  • przeszła odpowiedni kurs ADR
  • osiągnęła rezultat pozytywny z testu kończącego kurs ADR

  Zaświadczenie ADR otrzymuje osoba, która:

  • ukończyła 21 lat.
  • spełnia kryteria sformułowane w przepisach prawa o ruchu drogowym i o transporcie drogowym w stosunku do kierowców wykonujących przewóz drogowy (prawo jazdy)
  • przeszła odpowiedni kurs ADR
  • osiągnęła rezultat pozytywny z testu kończącego kurs ADR